Для десятикласників провели "День відкритих дверей" у ЦЗН

img_20190311_140804.jpg

З метою свідомого вибору майбутньої професії, Ківерцівською  районною філією Волинського обласного центру зайнятості продовжується профорієнтаційна робота з учнівською молоддю, в рамках якої проведено «День відкритих дверей центру зайнятості» для десятикласників  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 міста Ківерці. Школярі мали змогу ознайомитися з послугами, які надає служба зайнятості, станом ринку праці району, професіями та спеціальностями, що мають попит.

 

  Екскурсію центром зайнятості для учнів провела провідний фахівець з профорієнтації Любов Мартинюк. Школярі детально ознайомилися з роботою кожного відділу, їх функціями та основними завданнями, новими напрямками роботи, зокрема «рекрутинг» та електронними сервісами служби зайнятості. Учнів проінформували про  можливість безкоштовно пройти профорієнтаційне діагностування за допомогою веб-базованої платформи «Моя професія: консультаційна мережа». 

 

Діти з задоволенням переглянули  анімаційні відеоролики профорієнтаційного спрямування, інформація яких особливо зацікавила учасників заходу. Діяльність служби зайнятості допомагає учням зорієнтуватися у різноманітному світі професій і  обрати саме ту, яка стане в подальшому сенсом життя та допоможе бути конкурентоспроможними молодими фахівцями на ринку праці.

 

Провідний фахівець

з профорієнтації                                                       Л.Мартинюк