Для дітей з Ківерець церковна громада організувала відпочинок у "Морі життя" (+ Фото і Відео)

    Літо – найкраща пора для відпочинку та розваг, час, щоб оздоровитись та набратися нових вражень.  Близько двохсот дітей, які мешкають у Ківерцях, цього літа відпочили  у християнському літньому майданчику «Море життя» при Помісній Церкві Християн Віри Євангельської П’ятидесятників «Спасіння» (пастор Гламазда Василь Данилович). Директор оздоровниці – диякон Андрій Демчук. Фінансувала «Море життя» церковна  громада.

     Відкриття майданчику відбулося 1 липня. Місцеві хлопчики і дівчатка різного віку з 10:00 до 18:00 години, з перервою на обід з 13:00 до 15:00 год., протягом тижня цікаво і змістовно проводили свій час. Там з ними займалися молодіжний актив церкви, священики та наставники.

   Щодень пропонувалася для дітей різноманітна програма. Вони із задоволенням брали участь у іграх, естафетах, змаганнях, різноманітних конкурсах і бесідах. А ще тут було для інформування про заплановані заходи створено своє радіо FM- Ківерці. Дітлахи мали можливість писати листи, побажання один одному. Адже тут діяла і «Пошта».

    Вихованці із задоволенням відвідували гуртки: «Музичний», «Зроби своїми руками», «Спортивно-розважальний», «Вивчення Біблії». 

      Час проведений у «Морі життя» назавжди залишиться яскравою згадкою про літо  у дитячій пам’яті.  

Інна Тетюрко

 

ФОТОАЛЬБОМ

 ВІДЕО 1

 ВІДЕО 2

 ВІДЕО 3

 ВІДЕО 4