Для школярів провели ярмарок професій

img_20181205_130218.jpg

         Правильно обрати професію – справа нелегка. Молодій людині, перед якою стоїть таке завдання, необхідно визначитись в усій гамі різноманітного та багатогранного світу професій, зрозуміти їхній зміст, зуміти реально оцінити свої можливості та здібності. Ярмарок професій – це найкраща нагода отримати інформацію з перших уст.

 

 Вибір професії та навчального закладу відіграє чи не найважливішу роль у житті кожної молодої людини, а тим більше сьогодні, коли вимоги до працівників швидко змінюються. Традиційний «Ярмарок професій», який відбувся у центрі дитячої та юнацької творчості м.Ківерці для учнів 9-их та 11 класів ЗОШ I-IIIст. м.Ківерці та шкіл району, цього річ відвідали близько 130 випускників та 14 представників навчальних закладів області.

 

Навчальні заклади представляли представники Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки,  Луцького технічного національного університету, Академії рекреаційних технологій і права ЛНАУ, Торчинського професійного ліцею, Колківське ВПУ, Торчинський професійний ліцей, Луцький кооперативний коледж ЛКА, Волинський коледж НУХТ , Володимир-Волинський педагогічний  коледж ім.А.Ю.Кримського, та інші.  Представники навчальних закладів показували  свої презентації, розповідали про умови та етепи вступу,  навчально-матеріальну базу закладу, професійний склад викладачів, свої досягнення, зокрема про можливість подальшого навчання та стажування  за кордоном.

 

Всі запрошені представники навчальних закладів намагалися якомога  більше розповісти про цікаве й насичене студентське життя. До заходу долучились і Ківерцівська  районна філія Волинського обласного центру зайнятості. Адже професійна орієнтація учнів є одним з пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості.

 

Провідний фахівець

з питань зайнятості                                                                   Л.Мартинюк

 


img_20181205_134517.jpgimg_20181205_130148.jpgimg_20181205_132808.jpgimg_20181205_141425.jpg