До дня української писемності та мови

     Мово рідна! Ти ж – як море – безконечна, могутня, глибинна. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу. Українська мова одне з багатьох багатств, створених людьми протягом всієї історії нашої держави. Збереження і розвиток рідної мови мають велике значення, бо вона формує національний менталітет, зберігає культурні здобутки та звичаї, є живим свідком історії українського народу.
    Починаючи з 1997 року в Україні щороку 9 листопада відзначається День української писемності та мови. У цей день вшановують пам'ять Преподобного Нестора-Літописця. 
До Дня української писемності та мови бібліотека для дорослих спільно з ЗОШ №1, 6 листопада, підготували та провели літературно-музичну годину «Рідна мово, звучи в кожнім домі». Ведучими заходу були учні 10 класу(класний керівник Квач С. М.).
    Бібліотекарі підготували виставку-календар «Передаймо нащадкам нашим скарб – українську мову» а бібліограф, Вергун І. М.,ознайомила з літературою. 
   Учнівська молодь розуміє, що розвиток нашої мови – це частина історії розвитку всього суспільства. Наше святкування доповнила відео презентація
" Велична, щедра і прекрасна мова ", яка розкрила нові факти про витоки нашої мови, її місце серед інших слов'янських мов, походження і розвиток.

Сайт ЦБС