До могили учасника АТО Володимира Зарадюка керівники району поклали квіти

img_8692.jpg

22 травня 2014 р. під час збройного нападу на блокпост в районі смт Благодатне, Волноваського району, Донецької області загинув наш земляк Володимир Зарадюк з села Кульчин. 22 травня 2018 року в день четвертої річниці від дня загибелі  Володимира, солдата, кулеметника 3-го механізованого батальйону  51-ї окремої механізованоїбригади м. Володимир-Волинський, до могил бійця та його матері прийшли голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, заступник голови РДА Яна Церкевич, голова районної ради Василь Хмілевський, заступник голови райради Тамара Чигрин, Жидичинський сільський голова Галина Матвіюк, депутат районної ради Микола Барабаш. Вони поклали квіти та запалили лампадки,  вшанували пам’ять про Героя хвилиною мовчання.

 

Довідково

 

Народився Володимир Зарадюк 14 липня в селі Кульчин Ківерцівського району.  Після 9 класу пішов працювати на завод у  Луцьку, паралельно навчався у вечірній школі. Володя Зарадюк був єдиною дитиною у батьків. Відслужив строкову службу в  72-ій механізованій бригаді у Білій Церкві. Після служби в армії працював на заробітках на будівництві, проживав у Луцьку. З початком російської збройної агресії призваний до збройних сил за частковою мобілізацією в першій хвилі. Солдат в/ч А2331(м. Володимир-Волинський).

 

Обставини загибелі: Загинув 22 травня 2014 р. під час збройного нападу на блокпост в районі смт. Благодатне, Волноваський район, Донецька область. Разом з Володимиром загинули майор Л. Полінкевичмолодший лейтенант В. Овчарукстарший сержант О. Артемукмолодший сержант Д. Йовзикстарший солдат Є. Бідасолдат М. Бондаруксолдат М. Грицюксолдат В. Махновецьсолдат В. Прокопчуксолдат П. Поповсолдат Д. Шкрібляксолдат Л. Озеранчуксолдат В. Мариничсолдат А. Нечипорук та солдат В. Ліщук.

 

Володимира поховали на кладовищі рідного села Кульчин. Удома у загиблого воїна залишились лише батьки, у яких він був єдиним сином. Мати Володі передчасно померла через два роки після смерті сина. 4 червня 2015 року Указом Президента України,  за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Володимир Зарадюк нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни» посмертно.


img_8700.jpgimg_8698.jpgimg_8696.jpgimg_8694.jpg