До відома користувачів системи газопостачання!

За інформацією Ківерцівського відділення ПАТ «Волиньгаз» та відповідно до пунктів 3.2 Розділу ІІІ, пунктів 1.4., 3.5. Розділу V Правил безпеки системи газопостачання, затверджених Наказом Мінрегіонвугілля №285 від 15.05.2015 року (надалі – Правила), відповідальність за утримання системи газопостачання покладається на власника (балансоутримувача та/або  орендаря (наймача)).

 

Відповідно до пункту 6.1 Розділу V Правил, безпечну експлуатацію та технічне обслуговування димових і вентиляційних каналів, житлових і громадських будинків забезпечує власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)).

 

Перевірка і прочищення димових та вентиляційних каналів повинні виконуватися спеціальною організацією, яка має дозвіл на виконання цих робіт центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю.

 

Станом на 01.12.2017 року, власниками (балансоутримувачами / орендарями / (наймачами)) житлових будинків не надавалися в повному об’ємі Акти перевірки димових та вентиляційних каналів (акти ДВК).

 

З огляду на вищезазначене, та з метою забезпечення безпечної експлуатації систем газопостачання, ПАТ «Волиньгаз» просить власників (балансоутримувачів / орендарів / (наймачів)) житлових та громадських будівель Ківерцівського району надавати Акти на періодичну перевірку і прочистку димових та вентиляційних каналів.

 

За більш детальною інформацією просимо звертатись в Ківерцівське відділення ПАТ «Волиньгаз», за адресою м.Ківерці вул.Матросова,9 тел./факс 03365 22591.

 

Управління інвестицій, інфраструктури та

агропромислового розвитку РДА