Донорство - місія благородна...

dsc02982.jpg

   Донорство крові в Україні з кожним роком набирає обертів. Особливо  важливим воно стало зараз у зв’язку з останніми жахливими подіями на Сході. В період  війни, коли кожна крапля крові на вагу золота, дефіцит донорської крові може мати трагічні наслідки. Приємно усвідомлювати той факт, що в нашій країні люди розуміють, коли ти здаєш кров - ти рятуєш чиєсь життя.

     І от сьогодні, 21 квітня, в рамках Всеукраїнського місячника Червоного Хреста відбувся День донора міста. Здати кров у відділення переливання крові  традиційно прийшли працівники центру зайнятості на чолі із завідувачем юридичного відділу  Андрієм Медвідьом, журналістка  районної газети, яка постійно здає кров Анастасія Заболотня, виконуючий обов»язки начальника Ківерцівського РВ Національної поліції  Юрій Столярчук, його заступник Літвінчук А.В, колишній голова Прилуцької сільської ради Віктор Кирилюк, депутат районної ради, вчитель ЗОШ №3 Олександр Кушнір та депутат міської ради Тетяна Кропивська, небайдужі ківерчани.

     Слід відзначити, що донори, які здали кров, пожертвували отримані кошти на закупівлю пасок для малозабезпечених громадян. Такі святкові дарунки будуть роздані потребуючим у переддень Пасхи.  На жаль  цього року ніхто  з апарату Ківерцівської районної ради та адміністрації не взяв участі у Дні донора.

   Донорство – місія благородна і вкрай необхідна для суспільства. Тому потрібно пам»ятати: твоя  допомога необхідна не тільки в День донора, але і кожного дня, кожної хвилини, кожної миті. 

   Дякую усім хто долучився до акції і здавши кров поповнив ампулу життя.     

 

 

Л.НОВОСАД            

голова РО ТЧХ                      


dsc02978.jpgdsc02980.jpgdsc02990.jpgdsc02992.jpg