Екологічний форум "Ми люди, поки є природа"

dscn3020.jpg

15 грудня  1972 року Генеральна Асамблея ООН   проголосила 5 червня Всесвітнім днем  захисту навколишнього середовища. Приводом  для цієї Всесвітньої акції послужило звернення  від 113 держав  світу.  Вони попереджали людство про безпрецендентну небезпеку: «Або ми  покінчемо із забрудненням, або воно  покінчить із нами». Під таким  зверненням  підписались 2200 діячів науки і  культури із 23 країн світу.

 

З нагоди цієї  дати у районному центрі еколого- натуралістичної творчості  учнівської молоді відбувся екологічний форум «Ми люди, поки є природа». Учасників форуму привітали  представники  органів влади: Таранчук Ю.В.,  перший заступник голови Ківерцівської РДА, Поліщук О.В., заступник міського голови, Сорочинська І.С., методист РМК відділу освіти Ківерцівської РДА.

 

Вони наголосили на тому, що кожен повинен знайти  шляхи  до покращення  екологічної ситуації. Можливо, хтось прибере  сміття, а дехто просто не буде смітити, хтось посадить дерево, а хтось  просто не буде ламати, але разом  ми повинні  зробити  навколишнє середовище  кращим.

 

Перед юними природолюбами   виступив Романюк О.В., інженер з охорони захисту лісу ДП «Ківерцівське лісове господарство». У своєму виступі він акцентував  увагу на збереженні  балансу  в природі та навколишньому середовищі,  розповів про роль  і значення  національних природних парків у відтворенні природних ресурсів.

    

Заступник президента дитячої громадської  організації «Еколо- натуралістичний  клуб» Доридор М.Ф. ознайомив знавців і любителів  природи із структурою та напрямками діяльності  клубу, розповів  про участь  екоклубівців у природоохоронних акціях, операціях, проектах.

 

Директор екологічного центру Стецькович Г.Ф. висловила тривогу, що  за останніми соціологічними опитуваннями, проведеними  в Україні,  лише 5% населення вважають екологічні проблеми  особистими проблемами. Навіть Чорнобильська катастрофа  не зробила українців  більш відповідальними  перед собою і своїми нащадками.

 

Директор закладу вручила грамоти, подяки та пам’ятні призи  за вагомий внесок  у справу охорони  навколишнього середовища.     Зворушливо і тепло  прозвучали  для  нагороджених та всіх присутніх  слова пісні «Добра пісня» у виконанні Максименко Анастасії, учениці  міської четвертої школи.

 

З великим інтересом  та задоволенням  діти взяли участь в екологічному квесті «Граючи, пізнаємо світ природи» та майстер- класі «Квітка  моєї мрії».

 

 Закінчився захід  безпрограшною цікавою  лотереєю для екологів- ерудитів. За правильну  відповідь кожен  учасник  отримав   м’яку іграшку.

 

Дирекція  Центру  щиро вдячна  за допомогу  та сприяння  у проведенні заходу  Хазанюк М.Й., завідуючій  сектором у справах  молоді та спорту РДА,  Рудинцю Олександру   єпископу  церкви  «Царство Боже.

 

Пам’ятаймо, що лише, коли здорова земля, повітря і вода, може бути  здоровою і людина.

        

                                                                   Ганна Стецькович, директор районного центру еколого - натуралістичної творочсті

 


dscn2870.jpgdscn2904.jpgdscn2908.jpgdscn2989.jpgdscn2914.jpgdscn2948.jpgdscn2919.jpgdscn2985.jpgdscn2997.jpgdscn2998.jpgdscn3007.jpgdscn2963.jpg