Екскурсія для дітей по урочищу "Звірів"

18767814_2296633377227755_3247334189972151186_n.jpg

     Для дітей із м. Ківерці та прилеглих сіл 30 травня була проведена екскурсія по заповідному урочищі «Звірів». Організували її та провели працівники Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща»: Ігор Квач, Юлія Грицюк, Максим Рудік, Станіслав Шевчук.

      Юні природолюби із захопленням проходили екостежкою, слухали розповіді про природу Цуманської пущі. Зупинялися біля кожного стенду, читали інформацію та задавали запитання. Але найбільше дітей цікавили об’єкти лісу – вікові дуби, периметр яких діти вимірювали рулеткою та визначали їх вік; сліди життєдіяльності кабанів, підриті ними пеньки; мурашники, трави та квіти, озера та тварини, які в них живуть. Очікували побачити зубрів, оленів, козуль, але їх поблизу не було, проте було багато їх свіжих слідів.

      Учні оглянули вежі для спостережень, підкормочні площадки із солонцями, годівницями. Загалом пройшли понад 4 км, оновили базу знань про навколишнє природне середовище, завдяки почутій лекції, побаченому в лісі і перевіреному на власному досвіді.

Фотоальбом

Ківерцівський НПП "Цуманська пуща".