Гайове: Учасників бойових дій запросили на святковий концерт "Ми щит і меч твій, Україно!"

dsc_1015.jpg

    15 жовтня в клубі села Гайове відбувся святковий концерт до Дня Захисника України, Дня українського козацтва та 75-ї річниці з Дня утворення  УПА.

       У заході взяли участь  жителі села Гайове - аматори сцени закладу культури. На свято були запрошені учасники бойових дій на сході України, місцевий священик, настоятель УПЦ КП храму «Успіння Пресвятої Богородиці» отець Олег, матері учасників бойових дій.

   Гарний, емоційний, патріотичний концерт сподобався та схвилював присутніх. Полеглих на сході України вшанували хвилиною мовчання.

     Учасника АТО - кіборга Дмитра Ангельського односельці привітали з народженням сина. Особливо зворушливо звучала спільна молитва отця Олега та присутніх за Україну.  Всі молилися і просили Святу Покрову миру в державі, спокою та злагоди на нашій українській землі, висловлювали вдячність учасникам бойових дій та їх матерям за героїзм і патріотизм.

   Маленькі артисти подарували глядачам святковий вальс. Також присутнім сподобалися танцювальні композиції, пісні, гумористичні мініатюри та вірші. Місцевий поет і коваль - Степан Петрович Комариця декламував свої твори. 

    Бурхливими оплесками дякували учасники бойових дій аматорам сцени та їх керівнику. 

 

Завідуюча клубом с. Гайове  Н.Ф. Бичок.


dsc_1047.jpgdsc_0894.jpgdsc_1082.jpgdsc_0984.jpgdsc_0871.jpgdsc_1068.jpgdsc_0869.jpgdsc_0864.jpgdsc_0956.jpgdsc_1096.jpgdsc_1011.jpgdsc_0891.jpgdsc_1130.jpg