ГОЦАЛЮК ВІКТОР ДМИТРОВИЧ ("УКРОП"): Хочу боротися із тим бардаком, який створила нинішня влада

    Про Віктора Дмитровича Гоцалюка чули далеко за межами Волинської області, адже він є ініціатором і засновником професійної  столярні «Бобер-Еліт». За його словами, вирішив зайнятись власним виробництвом, аби мати змогу створювати робочі місця, бо знає про проблеми безробіття. Крім того, Віктор Дмитрович розуміє, що наповнення міських бюджетів напряму залежить від місцевих виробників, які би сплачували податки.

    Якісну продукцію цього підприємства, яке більше 17 років успішно працює на українському ринку, знають і із задоволенням користуються. Тож недаремно назва фірми асоціюється з працьовитістю і господарністю милої тваринки бобра. Віктор Дмитрович як мудрий і далекоглядний керівник зумів зібрати справжніх майстрів із великим творчим потенціалом, які добре знають і вміло використовують природні властивості дерева.

    Вироби майстрів столярні «Бобер-Еліт» прикрашають мальовничі куточки міст та областей України. А розмаїття виробів просто вражає: цілі дитячі містечка, ігрові майданчики, дитячі гірки, меблі для саду, літні та дачні будинки, лазні, сауни та мальовничі будинки для постійного проживання.

Зараз Віктор Гоцалюк балотується у депутати Волинської обласної ради, аби представляти інтереси громади Ківерцівського району. Які цілі ставить перед собою майбутній депутат, та над якими проблемами району буде працювати – у подальшому інтерв’ю із Віктором Гоцалюком.

 - Вікторе Дмитровичу, що спонукало Вас, успішного підприємця, керівника фірми, балотуватися в депутати Волинської обласної ради?

-  Свідомо пішов в депутати. Тому що впевнений, що можу багато зробити для громади Волині. На  вибори йду по округу №14. Хочу боротися із тим бардаком, який створила нинішня влада в державі, в селищах, районах, містах. Зараз в яке б селище не приїхав, ніде немає коштів: ні в дитячих садочках, ні в школах, ні в ФАПах.  Ще з 2011 року я взяв на себе відповідальність опікуватись дитячими садочками – робити в столярні безкоштовно різні дитячі гойдалки, машинки для дитячих майданчиків, дитячі місточки, лавочки тощо.  А чого влада не хоче займатися рідним краєм? Для мене це загадка, як і для більшості волинян.

- Ви йдете у депутати від «Українського об’єднання патріотів – УКРОП». На чому базується Ваш вибір?

- Знаєте, мені дуже імпонує член політради «УКРОПу», засновник фонду «Новий Луцьк», перший кандидат до Волинської обласної та Луцької міської рад Ігор Палиця як людина і як політик. В нього слово з ділом не розходиться, а це дуже важливо в теперішній час. Сам постійно користуюсь життєвим принципом: «Чоловік сказав – чоловік зробив». А нинішня влада дуже багато говорила, люди знову повірили, тільки окрім «говорильні» нічого не зроблено. Народ вже опинився за межею бідності.  УКРОП – молода та амбіційна партія, з командою розумних фахових особистостей, які приймають рішення не для себе, а для громади. Ми почуємо кожного волинянина. Я особисто об’їхав свій виборчий округ: Цумань, Грем’яче, Журавичі, Макаревичі, Сильне,  Городище, аби вирішувати на місцях проблеми людей. Так, ініціюватиму створення в одному з цих сіл громадської приймальні депутата.

- Ваша програма  кандидата в депутати Волинської обласної ради включає в себе вирішення найактуальніших проблем регіону і заснована на побажаннях жителів Вашого виборчого округу. Проблем, як відомо, у нас багато. Які з них Ви вважаєте найважливішими?

-  Куди б я зараз не їхав, в кожному селі просто безліч проблем у людей. В першу чергу зараз незрозуміла ситуація із виплатою грошей за молоко. Потрібно робити дороги, освітлення. Просто жах, якщо чесно, твориться у селах: роботи немає, вирощений урожай здавати немає куди, дитячих садочків та шкіл не вистачає, діти мусять доїжджати кожного ранку на навчання, проїхавши не один кілометр, перевізники не хочуть везти людей, а тим паче пільговиків, бо їм не повертають гроші. Куди це годиться? Тож як я можу, знаючи про ці проблеми, байдуже спостерігати, як страждає сільська громада? Не можу і не буду – така я людина.

- У  фіналі нашої з Вами бесіди не можу не запитати, що Ви можете побажати або з чим звернутися до своїх земляків, яким зовсім скоро доведеться робити вибір?

- Зробити свідомий вибір. І не зневірюватись, адже я впевнений, що партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» зможе і спитати з місцевої влади, куди пішли ті гроші, які виділялись на дороги, амбулаторії, заклади освіти, і справді розбудувати рідний край. Недаремно Ігор Палиця хоче побудувати Європу на Волині. А він людина, в якої слова підтверджуються реальними діями.

 

Ірина Белоцька

 

Політична реклама