Голова громадської організації "Соняшник" Оксана Ярецька отримала медаль "Сильному духом"

img_2239.jpg

   З ініціативи Ківерцівської районної громадської організації "Соняшник" вже стало традиційним проведення родинного святкового дійства  для сімей, що виховують неповносправніх діток, багатодітних, запрошуються також учасники АТО та їх родини. До заходу, зітканого з добра і щирості, долучаються підприємці, благодійники.

   Учасники АТО Андрій Шевчук та Василь Боярчук на початку зібрання  в знак шани та пам"яті безсмертного подвигу героїв України поклали квіти до меморіалу "Героїв Небесної Сотні". Хвилиною мовчання вшановано полеглих на Сході країни земляків. У великому родинному колі лунали для присутніх українські пісні у виконанні молодих талантів: Софійки Главацької, 5-річної дівчинки з Ківерець, учасниці шоу "Україна має талант" та переможниці різних конкурсів та фестивалів, артистів РБК. 

   До сліз зворушила усіх розповідь про бійця 93 бригади, військового офіцера Олександра Котова. Понад 90 днів  у Донецькому аеропорті навіки запам"ятаються йому і тим побратимам, яких вивів з поля бою і врятував, отримавши важкі поранення. Заради життя свого чоловіка, дружина подолала пішки шлях від Чернівців до Почаєва, де вимолила у Господа порятунок на життя для коханого. Складна операція на черепі, часткове протезування і поступово військовий одужував. Друзі, близькі і лікарі та медичний персонал доклали максимуму зусиль для підтримки важкохворого пораненого героя. Знайомство з родиною Котових сталося під час благодійних концертів, організованих "Соняшником" у реабілітаційному центрі санаторію "Трускавецький". Далі зав"язалися дружні відносини і  Леся та Олександр Котови з Чернівців відгукнулися на запрошення і приїхали у Ківерці.

    Вони вручили Оксані Миколаївні Ярецькій, голові ГО "Соняшник", за волонтерську діяльність, медаль "Сильному духом"  від Міністерства оборони, командуючого Повітряних сил ЗСУ, першого заступника генерал-лейтенанта Вашутіна А.В.

   За сприяння в організації родинного свята ГО "Соняшник" висловлює щиру подяку підприємцю Величко Ірині, керуючій Ківерцівським відділенням ПриватБанку Аллі Погріщук, депутату Ківерцівської районної ради VІ скликання Людмилі Тимощук,  Григорію Недопаду, ведучим Світлані Черкашиній та Олександру Смалюку, районному осередку партії "Укроп" (голова, депутат райради Олександр Омельчук), фонду Ігоря Палиці "Новий Луцьк", ТзОВ "Волиньторгхліб".

 

Заступник голови ГО "Соняшник"

Інна Супоровська


img_7119.jpgimg_7090.jpgimg_7114.jpgimg_2212.jpgimg_2214.jpgimg_2213.jpgimg_2222.jpgimg_2235.jpg