Голова ОДА Володимир Гунчик сьогодні представив голову Ківерцівської РДА Валерія Ткачука.

sam_5051.jpg

       На зібрання керівного активу району були запрошені Анатолій Сопросюк - попередній голова райдержадміністрації, Андрій Киричук - голова районної ради, працівники апарату районної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, окремих підприємств, установ та організацій району, працівники районної ради, депутати райради, сільські та селищні голови, представники ЗМІ.
     Голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик зачитав Указ Президента "Про призначення Валерія Ткачука головою Ківерцівської районної державної адміністрації". Він також подякував екс-голові А.М. Сопросюку за роботу і вручив йому квіти.

    Анатолій Матвійович висловив слова вдячності за співпрацю колективу РДА, районній раді та очільникам місцевих рад.
     Новопредставлений голова райдержадміністрації Валерій Ткачук подякував за довіру голові ОДА, Президенту за те, що у непростий для України час надали можливість очолити район. Він також відзначив, що добре розуміє складність покладених на нього завдань і всю відповідальність та озвучив кандидатури своїх  заступників - Юліана Таранчука, Сергія Третяка. 

          До привітань долучився і голова райради Андрій Киричук.
       Голова ОДА Володимир Гунчик у своєму виступі окреслив завдання, які стоять перед райдержадміністрацією, вручив квіти новому очільнику району і побажав Валерію Ткачуку здоров"я, сили та мудрості.

      Спілкуючись з представниками Ківерцівщини, попросив владу на місцях приділяти посилену увагу родинам учасників АТО, підтримувати волонтерські рухи, поінформував про напрямки діяльності щодо легалізації видобутку бурштину,  роботи торфо і вугільнодобувних підприємств області, лісового господарства регіону.

 Інна Тетюрко


sam_5055.jpgsam_5041.jpg