Голова райдержадміністрації Валерій Ткачук провів оперативну нараду

img_8188.jpg

6 травня 2018 року відбулась традиційна апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Валерій Ткачук за участю голови районної ради Василя Хмілевського,  заступників голів,  керівника апарату райдержадміністрації Зої Радюк, начальників відділів та структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Розпочалась щотижнева нарада з обговорення заходів до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та планів на поточний робочий тиждень.

- У населених пунктах району 8-9 травня відбудуться панахиди за загиблими та покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків у зв’язку з Днем пам’яті та примирення, 73-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, мітинги-реквієми. В закладах освіти, культури, заплановано уроки мужності, виховні години, книжкові виставки, тематичні полиці, культурно-мистецькі, інформаційно-просвітницькі заходи за участю ветеранів війни, борців за незалежність України у ХХ столітті, учасників антитерористичної операції. Згідно розпорядку церковних богослужінь – в церковних храмах району - панахиди за загиблими та молебні за захисниками України. Запрошуємо взяти участь у заходах представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ, організацій, політичних партій, громадських організацій, духовенства, учнівську та студентську молодь, депутатів місцевих рад, учасників АТО, ветеранів, учасників національно – визвольних змагань, волонтерів, жителів району та міст, – наголосив Валерій Євгенович.

Під час наради керівники звітували про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний.

Після детального розгляду порушених питань, голова райдержадміністрації дав доручення керівникам управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальним підрозділам центральним органам виконавчої влади щодо вирішення порушених питань.