Голова райдержадміністрації Валерій Ткачук зустрівся з підприємцем Володимиром Дейною

img_7808_kopirovat.jpg

Голова райдержадміністрації Валерій Ткачук зустрівся з приватним підприємцем Володимиром Дейною та трудовим колективом ПП «Дейна», що здійснює діяльність на базі Олицького РТП.

 

Володимир Юрійович розповів керівнику району про основні напрямки роботи виробництва. Він зазначив, що найближчим часом заплановано повністю здати в експлуатацію приміщення нового цеху.

 

Під час зустрічі також обговорили і проблемні питання, які виникають у підприємства на сучасному етапі розвитку. 

 

«Заробітна плата на підприємстві у робітників 5-6 тис. грн.. Але постійно відчуваємо потребу у спеціалістах. Профілюється завод на  виробництві та продажі в Україні і за кордоном запчастин та агрегатів для сільського господарства, малогабаритної сільгосптехніки (картоплекопалок, картоплесаджалок, дискових борон, культиваторів). Також розпочато виробництво виробів для лісової галузі (лісові культиватори, захвати, плуги та ін.),»- розповідає  Володимир Дейна.

 

Коли підприємство починало роботу, виробничі цехи були у жахливому стані: фактично там були лише голі стіни, а посеред приміщення росло дерево. Для старту було залучено експертів з Європи, аби запустити виробництво. Сьогодні це сучасні, обладнані цехи, потужність виробництва постійно нарощується.

 

Керівник району оглянув матеріально-технічну, виробничу базу підприємства, ознайомився з продукцією. Поцікавився станом виробничих економічних зв’язків з партнерами, виплатою заробітної плати, соціального захисту працівників.

 

Валерій Євгенович подякував Володимиру Юрієвичу за депутатську активність, волонтерську діяльність, допомогу у вирішенні соціальних проблем місцевих громад, підтримку молодіжних спортивних ініціатив.

 

В процесі спілкування з директором підприємства було обговорено шляхи взаємодії між районною виконавчою владою та приватним підприємством, узгоджено питання подальшої співпраці.


img_7790_kopirovat.jpgimg_7805_kopirovat.jpgimg_7789_kopirovat.jpgimg_7793_kopirovat.jpgimg_7796_kopirovat.jpgimg_7799_kopirovat.jpgimg_7815_kopirovat.jpgimg_7816_kopirovat.jpg