Голова РДА публічно прозвітував про діяльність Ківерцівської районної державної адміністрації у 2017 році

img_4065.jpg

23 лютого  2018 року відбувся публічний звіт голови Ківерцівської районної державної адміністрації Валерія Ткачука «Про підсумки діяльності Ківерцівської районної державної адміністрації у 2017 році».

 

У заході взяли участь голова районної ради Василь Хмілевський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, представники органів місцевого самоврядування, помічник народного депутата України Ірини Констанкевич - Лариса Понєдєльнік, члени громадської ради при райдержадміністрації, представники громадськості та ЗМІ.

 

Було презентовано інформацію про проведені заходи, виконані завдання, використані кошти районного бюджету та підведені підсумки діяльності районної державної адміністрації у 2017 році.

 

Голова райдержадміністрації акцентував увагу на основних показниках і напрямках роботи усіх галузей району. Зокрема, на конкретних справах, які втілені в життя впродовж 2017 року в галузях економіки,  освіти, медицини, культури, спорту, інвестиційній діяльності.Доповів про показники виконання бюджету, районних цільових програм та інше.

 

Насамкінець Валерій Ткачук окреслив пріоритетні напрямки подальшої роботи та ключові завдання розвитку району на 2018 рік.

 

Після закінчення доповіді усі бажаючі мали можливість задати питання та отримати вичерпні відповіді на них від голови райдержадміністрації.


img_4069.jpgimg_4068.jpgimg_4066.jpgimg_4071.jpg