Голова РДА Валерій Ткачук подякував капеланам району за волонтерську діяльність

img_4720.jpg

Голова Ківерцівської РДА Валерій Ткачук сьогодні з робочим візитом відвідав Сокиричівську сільську раду, де урочисто вручив Почесну грамоту Волинської обласної державної адміністрації за громадянську мужність, сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві, активну волонтерську діяльність настоятелю храму Святих Петра і Павла, голові капеланів Ківерцівського району, Євгену Васильовичу Рудю.

 

 Валерій Ткачук від імені виконавчої гілки влади району привітав волонтерів зі святом  з Міжнародним днем волонтера та адресував слова вдячності всім небайдужим, адже саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті, а українська армія отримала потужну підтримку, необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави.

 

- Від щирого серця вітаю усіх з Міжнародним днем волонтера! Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія до якої долучаються громадські активісти, підприємці, школярі, небайдужі жителі. Капелани району теж виконують особливу місію. Вони везуть на Схід не тільни матеріальну допомогу військовим української армії, допомагають дорослим і дітям, закладам соціальної сфери. Але в першу чергу допомагають духовно. підтримуючи молитвами бойовий дух солдат, - наголосив Валерій Євгенович. - За волонтерську діяльність та активну громадянську позицію Подякою голів РДА та райдержадміністрації відзначено і настоятеля церкви Благовірного Костянтина Островського  селища Олика, капелана  Ігоря Літвінцова.

 

Щирі слова подяки за почесну відзнаку ОДА висловив Євген Рудь. Він розповів, що у неділю черговий вантаж благодійної допомоги знову відправляється з Волині на Схід.  Допомогу супроводжують чотири капелани, які нестимуть духовну службу. ківерцівщину представлять Ігор Літвінцов та Єген Рудь.

 

До вітань приєдналися Сокиричівський сільський голова Євгенія Мацюк, виконавчий апарат ради, директор місцевої школи Олександр Юнчик, від прихожан церкви - Володимир Петрусь.


img_4719.jpgimg_4713.jpgimg_4717.jpgimg_4723.jpg