Голова РДА Валерій Ткачук провів апаратну нараду

  На черговій щомісячній апаратній нараді при голові районної державної адміністрації Валерію Ткачуку з керівниками управлінь, відділів, служб, завідувачами секторів і заступниками райдержадміністрації та очільниками установ,підприємств, організацій району заслухано питання «Про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012 - 2016 роки». Як поінформувала начальник відділу молоді і спорту Ольга Поліщук на заходи 2015 року затверджено  205 тис. грн. З них 175 тис. грн.- ДЮСШ, 130 тис. грн. - відділу молоді і спорту. З них використано за півріччя 112 тис. грн.

     Начальник управління фінансів райдержадміністрації Олена Єгорушкіна доповіла про виконання бюджету району станом на 1 липня 2015 року. Вона проаналізувала виконання показників по місцевих радах і наголосила, що розпорядники бюджетних коштів - відділ освіти і ТМО повинні подати план заходів по економії бюджетних асигнувань і відповідних змін до штатних розписів. 

     Про виконання бюджетного призначення по податках і зборах, що контролюється податковою інспекцією району, до державного та місцевих бюджетів станом на 1 липня 2015 року інформував Олександр Мельник, начальник Ківерцівської міжрайонної державної податкової інспекції ГУ ДФС Волинської області.