Голова РДА зустрівся з представниками благодійної організації

img_2217.jpg

Щорічно, 5 вересня, відзначається Міжнародний день благодійності. Метою дня є привернення уваги громадськості до діяльності благодійних організацій і окремих осіб у подоланні бідності та гострих гуманітарних криз, і, звичайно ж, заохочення їх роботи, громадських організацій  та зацікавлених сторін для участі у волонтерській та благодійній діяльності.

Голова Ківерцівської районної державної адміністрації Валерій Ткачук сьогодні зустрівся з представниками шведського благодійного фонду "Humanitarian AID", який співпрацює з Волинським благодійним фондом "Майбутнє разом". Шведи надають посильну гуманітарну допомогу соціальним закладам району, дітям з особливими потребами, одиноким - престарілим і вже втретє перебувають на Волині. Цими днями благодійники планують відвідати школу-інтернат в селі Липляни, відділення стаціонарного догляду для постійного проживання с. Тростянець територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). 

-  Пам’ятаймо, що загальне суспільне благополуччя складається із тисяч дрібних і великих добрих вчинків. Висловлюємо щиру вдячність усім благодійникам за чуйність, доброту, віру в людей і в завтрашній щасливий день України. Нехай для кожного з нас не буде чужої біди, - подякував гостям за добрі справи Валерій Ткачук