Головне бажання працювати, тоді і робота знайдеться!

20180525_124331.jpg

- Ці слова я почула від уже колишнього безробітного Данилюка Віктора, - розповідає Тетяна Подзюбанчук, особистий консультант хлопця.

 

А й справді. Віктор не має професії чи спеціальності, закінчив лише школу.  З 2011 року працював на  ТОВ "КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА ЛУ", заводі з іноземними інвестиціями, оператором верстатів з програмним керуванням. Зарекомендував себе відповідальним, старанним та цілеспрямованим працівником.  Через збіг обставин у травні 2018 році залишився без роботи. За допомогою звернувся в Ківерцівську районну філію ВОЦЗ.  Уже під час реєстрації хлопчині запропонували роботу по посаді, яку він раніше займав, в ДП "АВТОСКЛАДАЛЬНИЙ ЗАВОД №1" ПАТ "АК "БОГДАН МОТОРС" , але отримав відмову роботодавця.

 

Під час проведення профілювання повідомив особистого консультанта, що має права водія і не проти спробувати себе в роботі на цій посаді.  Тетяна запропонувала йому зустрітися з роботодавцем ЛСКАП "ЛУЦЬКСПЕЦКОМУНТРАНС" для співбесіди. Бажання працювати та  наполегливість зіграли важливу роль  для хлопця, і уже в кінці травня Віктор працевлаштований на роботу.

 

Такий приклад успішного працевлаштування ще раз доказує, що те, наскільки ми хочемо досягти цілі, впливає на нашу долю.

 

Провідний фахівець з питань зайнятості   Т.Подзюбанчук