Головну ялинку Ківерець - відкрито!

img_2549.jpg

Сьогодні у Ківерцях урочисто відкрили головну новорічну ялинку. В заході взяли участь  перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук, міський голова Володимир Жгутов, вихованці місцевих шкіл та позашкільних закладів, делегації з міста Покровськ Донецької області та Сватово Луганської області,  громадськість міста і району. 

 

Міський голова Володимир Жгутов привітав містян та гостей Ківерець з Днем Святого Миколая та наступаючими новорічними святами.

 

Перший заступник голови РДА Юліан Таранчук привітав громаду міста і району з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами, з відкриттям головної ялинки і побажав усім здоров’я, добробуту, великих успіхів і здобутків в усіх справах, наснаги та натхнення, здійснення мрій та гарного настрою.
 

Діти з м. Покровськ Донецької області та Сватово Луганської області і їх педагоги подякували ківерчанам за гостинність та подарунки. 

 

З великою радістю дітвора зустрічала Святого Миколая, який приніс з собою не тільки гарний настрій, але й чудові дарунки.

 

Артисти районного будинку культури ім. Михайла Ковальова підготували новорічні пісні та хороводи.


img_2551.jpgimg_2578.jpgimg_2556.jpgimg_2580.jpgimg_2559.jpgimg_2567.jpgimg_2541.jpgimg_2545.jpgimg_2546.jpgimg_2586.jpg