Голову РО ТЧХ Любов Новосад привітали з 100-річчям Товариства Червоного Хреста України

img_5101.jpg

Перший заступник голови РДА  Юліан Таранчук зустрівся з головою Ківерцівської районної організації Товариства Червоного Хреста України Любов Новосад. Юліан Віталійович та Любов Василівна обговорили питання діяльності товариства на території Ківерцівського району. Зокрема, представниця Червоного Хреста повідомила про обсяг допомоги, який надає організація жителям району, які цього потребують; розповіла про структуру місцевої організації, озвучила проблемні питання.

Під час розмови Любов Новосад повідомила про те, що 18 квітня 2018 року Товариство Червоного Хреста України відзначає своє 100-річчя. Районна організація Товариства Червоного Хреста України постійно допомагає людям похилого віку, одиноко проживаючим, хворим на туберкульоз та іншим категоріям пільгового населення. При організації функціонує медико-соціальний центр, де ківерчани мають можливість отримати весь спектр медичної допомоги, придбати необхідні ліки. До сторіччя ТЧХ червонохрестівці провели конкурс дитячих малюнків у школах району. Підсумки конкурсу будуть підведені найблищим часом. Також тренери РО ТЧХ проводять навчання по наданню першої домедичної допомоги в установах та організаціях району та області. 

- Районна організація ТЧХ одна з найкращих в області. Хочемо подякувати Любові Василівні за роботу. Також висловити слова вдячності волонтерам, донорам, благодійникам, усім  хто долучається до допомоги уразливим верствам населення, - зазначив Юліан Таранчук.

В підсумку бесіди співрозмовники обговорили першочергові шляхи співпраці районної державної адміністрації та  районного осередку організації Товариства Червоного Хреста України.