Громади у Ківерцівському районі Волинської області вирішили співпрацювати задля покращення екологічної ситуації

sam_7673.jpg

   З ініціативи заступника голови Ківерцівської районної ради Ігоря Космини,  при підтримці Міжнародного фонду «Відродження» у Волинській області (голова Петро Лавренчук), було підготовлено проект по покращенню екологічної ситуації в районі, який пройшов конкурсний відбір у Волинській обласній раді. Проект "Об"єднання зусиль сусідніх громад Ківерцівщини для покращення економічної ситуації в регіоні" сприятиме реалізації низки екологічних заходів, зокрема, придбання та встановлення євроконтейнерів для роздільного збору сміття та дасть можливість додатково залучити 80 тис. гривень на виготовлення контейнерів для збору  пластикових пляшок і скла в населених пунктах району і розпочне акцію по роздільному збору сміття в районі. В рамках проекту будуть проведені громадські обговорення, агітаційно-інформаційна робота, заняття з учнями шкіл.

   11 серпня 2015 року відбулось перше засідання робочої групи, що працює над розробкою Договору про співробітництво у формі реалізації спільного проекту (на основі Закону України «Про співробітництво територіальних громад»).

  Пропозиція про співробітництво була підготовлена Ківерцівської міською радою та стосується реалізації проекту «Об’єднання зусиль сусідніх громад Ківерцівщини для покращення екологічної ситуації в регіоні». Ініціатива зосереджена на вирішенні проблеми з твердими побутовими відходами.

    Таким чином над розробкою Договору про співробітництво працюватимуть делеговані представники Ківерцівської міської ради, Цуманської, Олицької селищних рад та Борохівської, Дернівської, Звірівської, Озерської, Озерцівської, Прилуцької, Сокиричівської, Тростянецької, Жидичинської сільських рад.  Учасники засідання підтримали реалізацію проекту і погодились додатково виділити кошти на придбання контейнерів для роздільного збору побутових відходів у кожній сільській раді.