Громадська рада не підтримала кандидатуру Ігоря Левчика (+ ВІДЕО)

sam_8323.jpg

10 вересня в сесійній залі Ківерцівської районної ради громадська рада при районній державній адміністрації провела громадські слухання з кадрових питань. Претендентом на посаду очільника Держгеокадастру у Ківерцівському районі був начальник відділу Держземкадастру Левчик Ігор Олексійович. Кадрові слухання є відкритими для всіх бажаючих. Отже, окрім членів громради на них завітали голова райдержадміністрації Валерій Ткачук, його заступники, представники громади, установи, яку очолює Ігор Олексійович, ЗМІ, сільські голови.

 

Голова громадської ради при РДА   Надія Кузьміч відкрила засідання і повідомила, що відповідно Положення проводяться публічні кадрові слухання. Вона зачитала членам громадської ради рекомендаційні листи  від профільного обласного керівництва і запросила до слова претендента на посаду начальника відділу Держгеокадастру І.О. Левчика. Ігор Олексійович розповів про пріоритетні напрямки роботи відділу, власний досвід, окреслив основні завдання та надав відповіді на запитання громадськості.

 

Ігоря Левчика підтримали у своїх виступах Євген Зубенко,  Василь Хоровець, Марія Туровська та інші.

 

В обговоренні взяли участь також Олицький селищний голова Олена Кашевська, голова ГО «Соняшник» Оксана Ярецька, заступник голови районної ради Ігор Космина. Вони зауважили на ряді  фактів, які змушують детальніше обговорити цю кандидатуру. Зокрема, за час роботи Ігоря Левчика на посаді начальника земельного відділу у районі сталася низка корупційних зловживань землями громад, Звірівської, Прилуцької та Журавичівської рад. Гектари земель були віддані в користування, а потім перепродані по кілька разів людям, які навіть не проживають у Ківерцівському районі. Заяви на землі написані одним почерком. Змінилося три прокурори, а відповіді на депутатські звернення по цих подіях так за 1,5 роки і нема. Зі слів виступаючих і службову квартиру  І.О. Левчик отримав з порушеннями.

 

Голова громадської ради Надія Кузьміч запитала у пана Левчика про кримінальні справи проти нього, про які писалося в інтернет-виданнях. На що Ігор Олексійович відповів, що нічого про них не знає.

 

 Після детального розгляду, зауважень та пропозицій, внесених членами громадської ради, відбулося голосування за  кандидатуру Ігоря Левчика на посаду начальника відділу Держгеокадастру. З 21 присутніх членів громадської ради:  6 – «за», 7 – «проти», 8 – «утрималось».  Отже, громадська рада  прийняла негативні рекомендаційні висновки і направила їх голові РДА.

Інна Тетюрко

ВІДЕО 1

ВІДЕО 2

ВІДЕО 3

Відео 4


sam_8324.jpgsam_8326.jpgsam_8325.jpgsam_8327.jpgsam_8328.jpg