Хорлупівська бібліотека взяла активну участь у Тиждні дитячого читання.

img_3916.jpg

Традиційний Тиждень дитячого читання, який щовесни відбувається під час весняних канікул в Хорлупській бібліотеці – філії пройшов під гаслом: «Весна в книжковому саду» з 24.03 по 30.03 2017 року. 

«Книжчині іменини» розпочалися із привітання із святом Бібліотекаря Клінової Світлани та вчителя початкових класів Олімпіюк Алли Валентинівни. 

На відкриття свята були запрошені найактивніші читачі бібліотеки, вчителі, батьки. В актовому залі була оформлена книжкова поличка «Казочок в’язочка». В цей же день з учнями 1-3 класів було проведено «Подорож на станцію казкова». 

Бібліотекар Клінова С. В. та вчитель початкових класів Олімпіюк А. В. допомогли дітям побувати у казці, ще раз перегорнути сторінки улюблених казок, зустрілися з улюбленими героями. 

На станцію з’явився листоноша Пєчкін і приніс багато телеграм на адресу станції. Діти Грудік Владислав, Лихач Іванна, Терещук Владислав та Протасюк Владислава прочитали телеграми. 

Діти відгадували казкові загадки, відгадували які пісенькі співали: «Колобок», «Мама-коза», як шукала свого сина Івасика-Телесика мати та інші. 

А Дюймовочка провела цікавий конкурс «Скільки героїв – назвіть?», «Яка кінцівка казки?», «Хотів дізнатися Івасик - Телесик». 

Діти відгадували загадки і говорили в якій казці відгадка з головним героєм. 
Також відгадували ілюстрації до казок, розв’язували кросворди, складали казки та продовжували казку. 

Бібліотекар провела бібліографічний огляд літератури на тему: «У світі чарівної казки». 

http://horlupybiblioteka.blogspot.com/2017/03/blog-po..

Бібліотека-філія села Хорлупи.


img_3858.jpgimg_3911.jpgimg_3877.jpg