Інформація - теж зброя

Агресор не дрімає, а особливо щодо інформаційної складової. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик під час оперативної наради 16 березня, яка відбувалася для адмінактиву районів у відеоселектолрному режимі.

- Ворог посилено працює, аби інформаційна війна стала основною складовою гібридної, – зауважив Володимир Гунчик. – Щиро вдячний представникам засобів масової інформації, що з розумінням поставилися до особливостей висвітлення тем, що стосуються подій на сході країни, вояків АТО та їхніх родин.

Особливо наголосив голова облдержадміністрації на необхідності висвітлення подвигу тих, хто нині захищає країну від зазіхань сусіда-агресора. Мовляв, добре слово – також доволі ефективний спосіб боротьби з ворогом, особливо у інформаційному плані.

- Переконаний, що потрібно більше розповідати про наших хлопців, формувати позитивний імідж сучасного українського героя, – підкреслив керівник найвищої виконавчої гілки влади в області. – Звичайно, вистачає й негативних моментів, за які потрібно критикувати військове керівництво, міністерство оборони чи владу, але не солдата. Прошу журналістів і надалі бути уважними.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.