Інтерв’ю з Медвідь Андрієм Васильовичем - кандидатом у депутати до Ківерцівської міської ради

84115783-fde1-477a-a62a-59e4b5e344e2.jpg
1. Почнемо з того, чому вирішив балотуватися у місцеві депутати?
Юридичний досвід в центрі зайнятості, в громадській організації, а також депутатом міської ради та у виконавчому комітеті показав, що якість прийнятих рішень радою залежить від людей, яких обрали депутатами.
Рішення місцевої ради завжди впливає на наше з Вами повсякденне життя. Такий досвід не дозволяє мені бути осторонь від прийняття радою рішень, що впливатимуть на наш з Вами побут. Хочу щоб рада приймала такі рішення для об’єднаної громади, які будуть забезпечувати комфортне життя для всіх членів громади.
2. Якщо говорити про місто Ківерці: яке на сьогодні воно є та яким ви хочете його бачити?
Про місто Ківерці скажу так, що, я в ньому народився і виріс, тут моя родина все моє життя живе. З дитинства пам’ятаю чисте охайне маленьке містечко, привітні люди, повні садочки і школи дітьми та постійна зайнятість людей, робота була завжди, а ліси озера – це перлини Ківерець, в яких можна відпочити та покупатись.
Давно склалось, що в Ківерці багато людей, які живуть в селах і з якими ми об’єднуємося, їздили і їздять на роботу в місто. Завдяки цим працьовитим людям, містяни мають свіжу сільськогосподарську продукцію, молоко, м’ясо, овочі, фрукти. Ківерці тісно пов’язані родинними зв’язками з селами, що приєднуються. Чому про це наголошую, тому що в мене родина з цих сіл і знаю чим живе село.
Ківерцівську об’єднану громаду бачу лідером серед громад, в якої середній рівень заробітної плати буде найбільшим, найвища якість освітніх та медичних послуг, громада буде найкращою по комфорт проживання та веденню бізнесу, об’єднана громада навчиться заробляти і питання відсутності в бюджеті коштів буде відсутнє.
3. Які основі проблеми у Ківерцях?
Банально, але це як і у всіх малих містах України, це дороги, місцями вони є, а місцями їх ніколи не було, це також стосується і сіл з якими об’єднуємося. Гостро стоїть питання очисних споруд, каналізування, водопостачання, черг в дитячі садки, робота з молоддю, як про це не гірко говорити, але ці проблеми вже більше десятиліття не вирішуються. В селах це відсутність роботи, підтримки дрібного сільгоспвиробника, допомоги молоді, проблема з звалищем сміття.
4. Якщо говорити не тільки про проблеми, що можете назвати позитивного? Чи може місто бути туристично-привабливим? Які основні місця та пам’ятки назвете?
На мою думку позитивним є те, що почалась робота з вуличними, квартальними комітетами, ОСББ, тобто громада залучається до розпорядження бюджетними коштами і дає простим людям можливість змінити свою вулиці, стан будинку, дорогу на краще.
Ківерці можуть бути туристично-привабливими, для цього потрібна спільна робота для створення нового іміджу міста, а використати можна нашу фішку, це навколишній ліс, який потрібно зберегти, зробити чистішим. З озером «Молодіжним» попрацювати і зробити його придатним для відпочинку, а вже це в свою чергу дасть поштовх для створення біля нього інфраструктуру. Також, це підтримати активістів, які облаштовують територію Гідропарку.
5. Яка, на Вашу думку перспектива для сіл, що приєднуються до Ківерець?
Що отримають села в об’єднанні з Ківерцями, цими питаннями сільські люди постійно цікавляться, я відповідаю людям наступним чином.
Для Вас має покращитися управління селом, має зменшитись кількість депутатів, менше голів, менше секретарів, словом менше бюрократів, а тих бюрократів, яких буде наймати об’єднана громада то вони мають бути кваліфікованими освіченими, які будуть служити простим людям.
Коли ми об’єднаємось то отримаємо додаткові фінансові ресурси для розвитку інфраструктури – доріг, освітлення, водопостачання, водовідведення, утилізації побутових відходів.
Після об’єднання в громаді з’являться повноваження і ресурси, аби вирішувати питання матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів середньої, шкільної та дошкільної освіти. А це означає, що за рішенням громади та наявності ресурсів у дитячому садочку може бути добудовано спортивну залу чи басейн, а в школі – комп’ютерний клас чи новітню дослідницьку лабораторію. Дошкільнята та діти молодших класів вчитимуться ближче до батьків – у садках та початкових школах своїх сіл чи селищ. Учні середніх та старших класів їздитимуть автобусами до шкіл, які забезпечуватимуть справді високий рівень освіти в центрі об’єднаної громади.
6. Щодо бюджету міста. Що на ці кошти можна вирішити, реалізувати?
Відповідно до Бюджетного Кодексу України кошти об’єднаної територіальної громади будуть витрачатись на власні повноваження та делеговані повноваження державою.
Основні витрати будуть на розвиток інфраструктури, тобто утримання та будівництво доріг, водо-, тепло-, газопостачання, водопостачання, каналізування, захистом громадського порядку, пожежної безпеки, наданням житлово-комунальних послуг, підтримки молоді, захист екології, управління школами і садочками, первинною медичною допомогою, утриманням та організацією роботи будинків культури, клубів, бібліотек, стадіонів, спортивних майданчиків, розвитку підприємництва.
7. До речі, не менш важливо: хто входить у команду? З ким плануєте працювати пліч-о-пліч в раді?
Ми плануємо, що працюватиме вся об’єднана команда Народного Руху та Народного Контролю України без виключень, а також на людей професіоналів у своїй справі, які виявлять бажання працювати на благо громади.
Актуальним сьогодні є приказка «Кадри вирішують все» і тому лише не далекоглядні люди можуть відмовити професіоналу в бажанні попрацювати, а роботи в новій раді в новому апараті повірте буде більш чим достатньо, а отже всім роботи вистачить аби було бажання працювати.
8. Чому вирішили балотуватись саме від Народного Руху України, адже на попередніх виборах Ви балотувались від Народного контролю?
На Волині «Громадський рух Народний контроль» та «Народний Рух України» об’єднали своїх зусилля на місцевих виборах 2020 року, бо розуміють запит простих людей на справжніх патріотів своєї громади, які переживають за розвиток свого села та міста.
Тому, задля досягнення такої мети політичні та особисті амбіції відпали самі по собі.
Крім того, наша об’єднана команда одноголосно підтримала Ігоря Мисковця кандидатом на голову об’єднаної територіальної громади.
 
 
 
Політична реклама