Історичною декадою ківерчани відзначать День Соборності України, 100-ту річницю проголошення незалежності УНР та 100-річчя бою під Крутами

sobornist_2.jpg

З нагоди відзначення в районі Дня Соборності України, 100-ї річниці проголошення Четвертим універсалом Центральної Ради  незалежності Української Народної Республіки і 100-річчя бою під Крутами заплановано проведення в районі історичної декади “Відродження нації”, яка триватиме з 22 по 29 січня 2018 року.

 

Розпочнуть декаду заходи,  приурочені до Дня Соборності України та 100-ї річниці проголошення незалежності УНР:

 

22 січня 2018 року

- о 15.40 год – покладання квітів до пам’ятника Борцям за волю України та меморіалу Героям Небесної Сотні;

- о 16.00 год в районному краєзнавчому музеї відкриється виставка історичних матеріалів  про Волинь в Українській революції 1917-1921 років “В своїй хаті своя правда, і сила, і воля”;

- о 16.30 год біля пам’ятника Т.Г. Шевченку (в разі несприятливих погодних умов – у приміщенні музичної школи) відбудеться тематичний захід присвячений Дню Соборності України та 100-ї річниці проголошення незалежності УНР “Молюсь за єдність України”.

 

Впродовж тижня у загальноосвітніх  навчальних закладах району будуть проведені тематичні уроки, виховні години, бесіди, круглі столи; у закладах культури – культурно-мистецькі та інформаційно-просвітницькі заходи,  у бібліотеках – книжкові виставки, тематичні полиці, що висвітлюють історичні події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою державність.

 

Працівники центральної районної бібліотеки впродовж тижня проводитимуть для школярів загальноосвітніх навчальних закладів історичні уроки “З ім’ям і словом Кобзаря хай квітне у віках Соборна Україна”.

 

28 січня 2018 року о 15.00 год біля пам’ятника Т.Г. Шевченку відбудеться міжконфесійний об’єднавчий молебень за мир в Україні, участь у якому візьмуть представники релігійних громад, які функціонують на території районного центру.

 

29 січня 2018 року о 15.00 год у районному будинку культури ім. М.П.Ковальова відбудеться патріотичний захід, присвячений 100-річчю бою під Крутами та пам’яті борців українського народу за свою державність “Волі народної дзвін”.

 

         Запрошуємо усіх жителів краю долучитися до участі у заходах!