Історія успіху Павла Давидюка

66789079_2090060884629247_1681854354971164672_n.png

Як досягти успіху - відповідь проста: потрібно не здаватися і йти вперед до своєї мети, - розповідає  молодий і перспективний бізнесмен аграрій Павло Давидюк, який керує успішним господарством під назвою «Фелікс Агро».

 

Павло Михайлович навчався на факультеті аграрної економіки та менеджменту Тернопільського національного економічного університету. Під час навчання був 4 місяці на практиці в Німеччині. Після практики півтора року ще навчався у німецькій сільськогосподарській школі. Тоді інвестори з Німеччини запропонували заснувати господарство на Волині, на що пан Павло погодився.

 

ТзОВ «Фелікс Агро» створене у  2016 році. Підприємство спеціалізується на вирощуванні сільськогосподарської продукції. Культури, які вирощуються: цукровий буряк, соя, ріпак, пшениця, а також горох і гречка. Починав  з нуля, - розповідає Павло Михайлович. Сою  сіяли  на свій страх і ризик,  тому що тоді в Україні вона була мало відома. Результатом були задоволені. Тож вирішив не зупинятися на досягнутому і продовжив розвивати аграрну справу . На сьогоднішній день господарство обробляє близько 2700 га землі.

 

В своїй діяльності підприємство застосовує різні сучасні технології, для цього навіть придбали спеціальну техніку. Так, вже кілька років підряд на підприємстві проводять аналіз грунтів, після чого на основі хімічних аналізів складають технологічні карти посіву та внесення добрив.  Зараз господарство має  сучасні комбайни, трактори, грунтообробну, посівну техніку, причіпні обприскувачі, тощо. ТзОВ «Фелікс Агро»  іде в ногу з часом, працівники їздять за кордон на семінари та стажування.

 

Запорукою успіху в бізнесі є також підтримка та опора зі сторони сім’ї,- вважає Павло Михайлович. А «кістяк» господарства – це працівники, які  віддані своїй справі. На сьогодні їх 26. ТзОВ «Фелікс Агро» активно співпрацює з Ківерцівською районною філією Волинського ОЦЗ. За допомогою служби зайнятості на підприємстві укомплектовано ряд вакансій. Одним із перспективних напрямків співпраці є організація робіт тимчасового характеру. Молодий бізнесмен стверджує, що не потрібно боятися бути успішним. Успішні люди – успішна країна!