Керівництво району привітало військовослужбовців з Днем Збройних Сил України

img_1980.jpg

День Збройних Сил України - загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану. 6 грудня 2017 року  в Ківерцівському військовому комісаріаті відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України. Перший заступник голови РДА Юліан Таранчук взяв участь в урочистих заходах та привітав військовослужбовців Збройних Сил України з професійним святом.

 

- Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем Збройних Сил України. Сьогодні коли на сході України триває боротьба за Незалежність і цілісність держави, наші воїни справжньою відвагою і героїзмом доводять, що є гідними спадкоємцями та продовжувачами багатьох традицій і славних подвигів наших предків. Ми схиляємо голови перед героями, які не вагаючись, віддали життя за честь, волю, кращу долю України.  Зичу Вам миру, нових досягнень і звершень на благо нашої рідної Батьківщини, – сказав, звертаючись до військовослужбовців, Юліан Таранчук.

 

У вітальному слові районний комісар підполковник Дмитро Ковальов від імені обласного військового комісара подякував усім військовослужбовцям за сумлінне виконання покладених завдань, ветеранам Збройних Сил – за бойовий і трудовий героїзм, безцінний внесок у військово-патріотичне виховання нинішнього покоління захисників Вітчизни, а представникам державної влади та органів місцевого самоврядування – за розуміння проблем та підтримку військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України. 

 

З нагоди свята кращим військовослужбовцям та працівникам ЗС України Дмитро Ковальов вручив відзнаки та грамоти. Він також вручив нагрудні знаки «Учасник АТО» демобілізованим ЗСУ.

 

Щирі слова привітань та вдячності на адресу військовослужбовців та працівників Збройних Сил України лунали з вуст голови районної ради Василь Хмілевський, секретар міської ради Оксана Баранович.

 

За сумлінну службу та з нагоди свята Дня Збройних Сил України Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації нагороджено військовослужбовців Ківерцівського районного комісаріату капітана Андрія Бельського та сержанта Івана Максимюка.


img_1976.jpgimg_1984.jpgimg_1987.jpgimg_1962.jpgimg_1988.jpgimg_1972.jpgimg_1963.jpgimg_1964.jpgimg_1965.jpgimg_1971.jpgimg_1967.jpgimg_1990.jpg