Керівники району зустрілися з колективом НПП "Цуманська пуща" та громадскістю району

img_4046.jpg

23 лютого 2018 року, колектив Національного природного парку "Цуманська пуща" та представники громадськості району зустрілися з головою РДА Валерієм Ткачуком, головою районної ради Василем Хмілевським та начальником районного відділу Національної поліції  Юрієм Столярчуком з приводу жорстокого побиття директора Ківерцівського районного НПП "Цуманська пуща" Ігора Квача, яке сталося напередодні. 

 

Працівники парку звернулися до керівництва району з проханням взяти під особистий контроль проведення розслідування резонансного правопорушення.

 

Після бурхливого обговорення, в якому брали участь працівники НПП "Цуманська пуща" Федір Доридор, Богдан Семенович, громадські активісти Ігор Космина, Сергій Гетманчук, Олександр Юнчик, Віра Старчук, Юрій Тананайський, Ігор Мисковець та інші, до райради та РДА направлено звернення та усне прохання зібрати позачергове сесійне засідання.

 

У тексті звернення йшлося про вимогу взяти під контроль проведення розслідування резонансного  правопорушення з побиття в робочому кабінеті невідомими особами директора Квача І.С., який очолює державну службу охорони Парку;

,- провести круглий стіл по проблемних питаннях становлення КНПП «Цуманська пуща» із залученням лісо- та землекористувачів мисливських угідь, землевпорядних організацій, місцевих рад, для врегулювання спірних питань згідно чинного законодавства та забезпечення виконання Указ Президента України № 203/2010 «Про створення Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» » прийнятого 22 лютого 2010 року.,

- зупинити необгрунтовані, безпідставні звинувачення, залякування, погрози щодо звільнення директора Парку з посади, що створює нездорову та напружену обстановку в діяльності Парку, для чого звернутися в Волинську обласну державну адміністрацію, Волинську обласну раду, Мінприроди України.

 

Начальник відділу поліції Юрій Столярчук прокоментував події і розслідування за фактом злочину та запевнив, що правоохоронці проводять слідчі дії  у відповідностідо чинного законодавства.

 

Голова РДА  Валерій Ткачук  наголосив, що влада завжди підтримувала діяльність і створення НПП "Цуманська пуща".

 

- Я обіцяю тримати на контролі розслідування злочину проти посадової особи. Але не потрібно переводити все у політичну площину і використовувати подію для піару. Необхідно допомогти слідству. І якщо представники громадськості володіють фактами, які можуть допомогти розслідуванню, то потрібно їх надати  правоохоронцям, - зазначив Валерій Євгенович.

 

Також представники громадськості висловили побажання щодо інформування їх про хід розслідування, то ж домовилися про надання такої інформації в межах чинного законодавства. 


img_4039.jpgimg_4051.jpgimg_4050.jpgimg_4052.jpgimg_4045.jpgimg_4047.jpgimg_4053.jpgimg_4054.jpgimg_4040.jpgimg_4041.jpgimg_4043.jpgimg_4056.jpg