Керівників закладів соціальної сфери каратимуть за порушення правил техногенної та пожежної безпеки

img_0612_kopirovat.jpg

05 жовтня 2017 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Валерія Ткачука відбулось чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

У засіданні брали участь голова районної ради Василь Хмілевський, члени комісії, керівники спеціалізованих служб цивільного захисту, керівники дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, закладів охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, будинків для людей похилого віку та інвалідів, закладів відпочинку та оздоровлення державної та комунальної форми власності.

 

 В ході розгляду питань порядку денного Валерій Ткачук наголосив:«Кабінет міністрів дозволив контролюючим органам здійснювати позапланові перевірки стану техногенної безпеки в дошкільних загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров'я, будинках для людей похилого віку та осіб з інвалідністю а також закладах відпочинку та здоров'я. Халатність, безпорадність, зловживання відповідальних за безпеку осіб призводять до втрат людських життів. І це показали останні трагічні події в Одесі. Особливо коли йдеться про дітей – це надзвичайно велика трагедія».

 

На комісії доповідачами  акцентувалась увага на дотриманні правил техногенної та пожежної безпеки  у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, будинків для людей похилого віку та інвалідів, закладів відпочинку та оздоровлення державної та комунальної форми власності. Також розглядались питання щодо попередження надзвичайних ситуацій (подій), пожеж в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, дотримання правил пожежної безпеки у побуті, забезпечення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів щодо профілактики грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій на території району.

 

За підсумками засідання затверджено план заходів з питань захисту населення від захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в епідеміологічному сезоні 2017-2018 років у Ківерцівському районі та комплексний план заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій (подій), пожеж в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

 

Враховуючи вищевикладене, комісією рекомендовано керівникам вжити заходів щодо недопущення  порушень правил техногенної та пожежної безпеки  у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, будинків для людей похилого віку та інвалідів, закладів відпочинку та оздоровлення державної та комунальної форми власності.


img_0611_kopirovat.jpgimg_0610_kopirovat.jpg