Ківерчани вшанували пам’ять Тараса Шевченка

У ці березневі дні минає 206 років від Дня народження національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета,  художника – Тараса Григоровича Шевченка.

 

З метою вшанування Т.Г.Шевченка в районі проходить чимало заходів.  10 березня відбулось покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку  в м.Ківерці. У покладанні взяли участь представники міської та районної влади на чолі з міським головою Володимиром Жгутовим, заступником голови  районної державної адміністрації Юліаном Таранчуком, головою районної ради Олександром Гурським, освітяни,  учнівська та місцева громадськість.

 

Далі учасники заходу були запрошені на тематичну літературно-мистецьку годину «Дніпро, Шевченко, Україна – моя душа, моя земля», яку підготували артисти будинку культури ім. Михайла Ковальова та дитячої музичної школи.

 

Життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові. Вся творчість Тараса Шевченка пронизана гарячою любов’ю до нашого рідного краю. Великий Кобзар став знаковою особистістю не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через віки не міліє, а прибуває джерело людської шани та поваги до нього.