Ківерчани взяли участь у ярмарку домашньої та декоративної птиці

406_img-1325.jpg

25 березня 2017 року в с. Піддубці Луцького району відбувся обласний ярмарок домашньої та декоративної птиці, вирощеної в підсобних господарствах. Захід організували Департамент агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації та Піддубцівська сільська рада. На ярмарку були присутні представники Ківерцівського, Рожищенського, Ковельського, Володимир-Волинського, Камінь-Каширського, Локачинського та інших районів Волині, а також представники районів Рівненської області.

 

До складу організаційного комітету з проведення ярмарку був запрошений і директор Ківерцівського районного центру зайнятості Микола Музичук, який вже багато років займається розведенням декоративної птиці.  Микола Євгенійович, як практик, надавав консультації щодо утримання, розведення та реалізації птиці, вирощеної в підсобних особистих господарствах. Адже це також зайнятість. Музичук М.Є. радить усім, хто хоче розпочати свою справу, перетворити хобі на бізнес, не боятися.  Якщо є щире бажання та цілеспрямованість то обов’язково знайдуться фінансові можливості для втілення мрій у життя. Про це він говорить із впевненістю, адже Микола Євгенійович є постійним учасником таких ярмарок - виставок в Тернополі, Рівному, Львові.

          

Учасники заходу наголошували, щоб проведення таких ярмарок було постійно, раз в місяць, та на необхідності створення профільної Асоціації , яка б координувала організацію ярмарок та налагоджувала  співпрацю птахівників Волині з іншими регіонами.

                

Оглянули ярмарок та спілкувалися з учасниками – директор Департаменту АПК Волинської ОДА  Ю. Горбенко, народний депутат попередніх скликань А. Горбатюк, сільський голова с. Піддубці Б. Горбатюк.


61_img-1328.jpg598_img-1329.jpg615_img-1349.jpg