Ківерчанин затримав злодія

sordpig9k7c.jpg

 Сьогодні близько 4-ої години ранку мешканцем Ківерець був затриманий і знешкоджений злочинець, який вночі, зірвавши замок, заліз на горище приватного дому. "На наших вулицях давно ходили чутки, що хтось ходить оглядає будинки і навіть його помічали вночі на приватній території осель. Та й вулиця Залізнична погано освітлена. Почувши дивні звуки, ми з батьком вийшли на подвір"я і побачили сліди злому горища і утікаючого крадія. Обійшовши паралельні вулиці нікого ми спочатку не знайшли." - розповів ківерчанин.

Хлопець вирішив продовжити пошуки сам і не дарма - злодій був ним затриманий неподалік Ковельського переїзду за магазином "Вікторія".

К. - Прикмети я знав: чорна шапка з трьома білими полосами, темна балонова куртка, спортивні штани сірого кольору з чорними полосами, мав рюкзак на плечах, середньої статури низького зросту, приблизно 1м.60 см.. Прикмети вказав мені мій тато. Він, почувши звуки на горищі, відразу пішов перевірити. І, відкривши вікно, побачив злодія, який втікав. 

 

Чоловік продовжив пошуки і побачив схожого за прикметами незнайомця. Після затримання, викликав міліцію і слідчо оперативну групу.

Зі слів хлопця: " Під час обшуку виявлено інструменти, а саме: ключ і викрутку, ще була кастрюля невелика, низка ключів від замків (можливо квартир обкрадено було багато), банківські картки, іноземна валюта США, мобільний телефон Леново, запальничка і цигарки, а, найголовніше, були наркотичні речовини у великому обсязі.

З власних джерел стало відомо, що нічний грабіжник приїхав близько о півночі в Ківерці з м.Луцька на таксі "Козачок" (показання таксиста долучено). Таксист повідомив, що пасажир вийшов біля кафе Дубок.

Злочинець затриманий. Це житель м.Луцька, 1979 року народження. Був засуджений і неодноразово "притягувався" за пограбування. На разі проводяться слідчо оперативні дії, відкрита кримінальна справа по трьом статтям, свідки опитуються. Надіємось, що крадій буде покараний.

Дякуємо К. за інформацію, небайдужість і хоробрий вчинок.

Інна Тетюрко