Ківерцівська дитяча музична школа показала звітний концерт. (Фото)

ns0x2nfu71o.jpg

26 березня у Ківерцівському районному будинку культури ім. Михайла Ковальова відбувся звітний концерт учнів та викладачів Ківерцівської дитячої музичної школи.

Ківерцівська музична школа є справжнім осередком музичної культури в місті та районі. Щороку юні музиканти беруть участь у Всеукраїнських, обласних конкурсах виконавців, де показують високий рівень здобутих знань та виконавської майстерності, стаючи лауреатами та дипломантами.

На високому професійному рівні прозвучали цього дня музичні твори у виконанні вихованців та викладачів музичної школи. Глядачі отримали найкращі враження від концертних номерів юних музикантів та їх наставників і бурхливо аплодували після кожного виступу.

Заступник голови районної ради Тамара Чигрин, начальник відділу культури та туризму Єлізавета Левчук,представник обласного науково-методичного центру культури Волині Ігор Баранюк та директор Ківерцівської дитячої музичної школи Валентин Окапінський у підсумках подякували за сумлінну творчу працю, високі досягнення талановитої учнівської молоді, вагомий особистий внесок у розвиток музичного мистецтва в місті та районі педагогічному колективу закладу.

 

Фотоальбом

Інна Тетюрко