Ківерцівська громада провела в останню путь Віктора Ткачука – Героя, який загинув від ворожої міни під час проходження служби у зоні проведення антитерористичної операції.

bt4v_52fo7o.jpg

Попрощатись з Віктором прийшли голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, голова районної ради Андрій Киричук, голова Цуманської селищної ради Олександр Кобилан, голови сільських рад: Гремяченської Наталія Мельник, Дубищенської Володимир Гламазда, Карпилівської Юрій Федорчук, депутати районної ради, жителі селища Цумань, священнослужителі релігійних громад селища.

Траурну процесію зустрічали схиливши голови, не стримуючи сліз.

На центральній площі селища, де відбувся жалобний мітинг серед чималої кількості виступаючих слово для виступу мав Віктор Жук – заступник командира по виховній частині з особовим складом 128 бригади, роти матеріального забезпечення, в якій проходив службу Віктор. Він коротко розповів про те, яким був Віктор воїном та як він загинув. “Призваний Віктор під час третьої хвилі часткової мобілізації 2 серпня 2014 року. Перебував на блокпості “Жига” за 15 кілометрів від м. Щастя, Луганської області. Два тижні раніше мав би демобілізуватися, однак, продовжили термін служби ще на два місяці. Він був поваром, варив для усієї нашої роти смачну їжу. Напередодні загибелі ворог розбив два автомобіля, що доставляли питну воду. І щоб зварити їжу Віктор з двома бійцями вирушили за водою на мотоциклі. По дорозі підірвалися на протипіхотній міні. Хоча сапери днем раніше перевіряли територію, вночі ворог розставив нові пастки у які й потрапив загиблий. Був патріотом з великої літери. Був глибокою людиною, сміливим та відданим, невідступним та ідейним вояком”.

Поховали Віктора з усіма військовими почестями, під залп салюту та під гучні гасла “Слава Україні! Героям – слава! Герої не вмирають! Україна – понад усе!”.

Життя бійця обірвалося на 39 році. У журбі за Віктором залишилася мама Ганна Григорівна, сестра Алла та брат Валентин із сім’ями.

Сайт РДА