КІВЕРЦІВСЬКА РАЙЛІКАРНЯ ЛИШИЛАСЯ БЕЗ ПОКРІВЛІ

kiverci_likarnya.jpg

Вчора, 30 березня о 20 годині у Ківерцівській центральній районній лікарні вітер зірвав дах.

 

Голова Ківерцівської районної ради, депутат райради від УКРОПу Григорій Недопад розповідає, що про дану події його поінформував головний лікар Ківерцівського медичного територіального об’єднання, якому увечері зателефонував черговий медик.

Вітер знищив дах над адміністративною будівлею. Удень саме поблизу неї паркують автомобілі працівники лікарні.

 

Григорій Недопад зауважує, що дах не був аварійним і не потребував навіть поточного ремонту.

 

«На місце події ми оперативно з головою районної державної адміністрації Валерієм Ткачуком викликали будівельників, які терміново приступили до ліквідації наслідків негоди, – каже голова Ківерцівської райради. – Площа покрівлі, яка зруйнована, – досить значна. За попередніми оцінками фахівців, її заміна обійдеться у більш, як 400 тисяч гривень. Кошти на її ремонт будемо виділяти із вільних лишків районного бюджету. Для цього вже наступного тижня ми скликаємо позачергову сесію, адже дане рішення повинні ухвалити депутати. За 10 днів плануємо дах привести до ладу».

 

На місці події також побувала і народний депутат України від УКРОПу Ірина Констанкевич. Зустріч у Ківерцівській районній лікарні з медиками була запланована ще раніше. Ірина Мирославівна відзначила оперативне реагування керівника райради Григорія Недопада  щодо ситуації з дахом і наголосила на необхідності проведення якісних ремонтно-будівельних робіт. 

 

Прес-служба Волинського УКРОПу.

 


kiverci_dah3.jpgkiverci_dah1.jpgkiverci_dah.jpg