Ківерцівська районна рада оголошує конкурс на посаду директора ЦБС

    Ківерцівська районна рада оголошує конкурс на посаду директора Центральної бібліотеки Ківерцівської районної централізованої бібліотечної системи Волинської області.

    Особи, які беруть участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу ( з 01 грудня по 30 грудня 2016 року) подають такі документи:

1) заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

2) автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

3) копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

4) два рекомендаційні листи довільної форми;

5) мотиваційний лист довільної форми.

   Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси районної ради: вулиця Незалежності, 20, місто Ківерці,  45200, ел.пошта - kivrada@ukr.net.

Вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем  виконувати відповідні посадові обов’язки.

     Не може бути призначена на посаду керівника закладу культури особа, яка:

1) за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

2) має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не  знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

3) є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління закладом культури, а саме відділу культури та туризму райдержадміністрації та районної ради.  

         Про зазначені обмеження особа повідомляє у заяві.

Отримати додаткову інформацію можна  у  виконавчому апараті Ківерцівської районної ради за адресою: місто Ківерці, вулиця Незалежності, 20, кабінет №35 тел. 2 28 44.