Ківерцівська РДА долучилась до збору коштів на тепловізор

img_3948.jpg

На початку лютого 2018 року голова Ківерцівської  районної ГО "Спілка учасників та волонткрів АТО" Артур Завальний звернувся до жителів Ківерцівського району з проханням допомогти коштами для придбання тепловізора для бійців окремої 80-ї ОДШБ. Саме у цьому військовому підрозділі служив наш земляк - ківерчанин Маріс Камінський, який загинув, відстоюючи незалежність України.

 Побратими Маріса, вшановуючи на роковинах пам'ять капітана Маріса Камінського, загиблого поблизу Авдіївки, провідати могилу побратима та розповіли про потребу у приладі нічного бачення.

До збору коштів активно долучилися жителі Ківерцівського району. За короткий термін була зібрана необхідна сума –  понад 32 тисячі гривень. Долучилися до благодійності структурні підрозділи, відділи та апарат Ківерцівської РДА. Цими днями понад 3 тисячі гривень передано Артуру Завальному.

Голова РДА Валерій Ткачук подякував учаснику АТО, а нині волонтеру – Артуру Євгеновичу за підтримку ЗСУ.

- Дякую усім волонтерам і благодійникам району. На мою думку, головне значення доброчинства полягає не стільки у матеріальній площині, а більше у людських взаєминах. Особливо цінне саме те тепло, яке передається від людини до людини.  - наголосив Валерій Ткачук

За словами голови ГО "Спілка учасників та волонтерів АТО" Артура Завального, найближчим часом прилад буде доставлено в зону АТО за призначенням.

Від імені ківерцівських волонтерів він висловив подяку всім, хто долучився до доброї справи та підтримав наших воїнів.