Ківерцівські дзюдоїсти переможці обласного чемпіонату.

16 вересня в м.Луцьк на базі фізкультурно-спортивного товариства ,,Колос” був проведений  чемпіонат області з дзюдо серед чоловіків та жінок. Участь у змаганнях взяли близько 100 спортсменів зі всієї Волинської області. Ківерцівський район у цих змаганнях представляла Вікторія Юрченко, яка посіла ІІІ місце у ваговій категорії до 48кг.

Також 17 вересня відбувся чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 17 років, участь у цих змаганнях взяли вихованці Ківерцівської ДЮСШ та посіли наступні місця: Гученко Сергій у ваговій категорії понад 81кг., вигравши всі поєдинки, виборов І місце; Лубенніков Максим у ваговій категорії до 60 кг., програвши лише одну сутичку за вихід у фінал не втратив шанс вибороти призове місце і у запеклій боротьбі отримав перемогу  посівши ІІІ місце; Вендичанський Іван та Юзепчук Давид у ваговій категорій до 55кг. поступились своїм суперникам та посіли 9-14 місця.

Чемпіонати області проводилися з метою відбору кандидатів у збірну команду області для участі в чемпіонатах України тож бажаємо спортсменам які будуть представляти область на Чемпіонаті України вдалого виступу.

Спортсменів до змагань підготувала тренер-викладач з дзюдо Ківерцівської ДЮСШ Лис Ольга Володимирівна.