Ківерцівські дзюдоїсти призери Всеукраїнського турніру "Кубок континіуму"

navchalno-trenuvalni_zbori.jpg

27-28 січня 2018 року в Луцьку на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні відбувся відкритий Всеукраїнський турнір "Кубок Континіуму" серед юнаків та дівчат 2001-2003 р.р.н. та 2004-2005 р.р.н., в якому прийняли участь  529 учасників з  17 регіонів України а також команди  із  Білорусі та Молдови.

 

Ківерцівський район у цих змаганнях представляли вихованці відділення дзюдо Ківерцівької ДЮСШ: у перший день змагань серед юнаків та дівчат 2004-2005р.р.н. Бєльська Євгенія (відділення дзюдо м.Ківерці) у ваговій категорії до 48кг. виборола 2 місце, у другий день змагань серед юнаків 2001-2003р.р.н. Стоянович Сергій (відділення дзюдо м. Ківерці) у ваговій категорії понад 90 кг. посів 5 місце, Меріда Богдан (відділення дзюдо м. Ківерці)у ваговій категорії до 50кг. та Хмілевська Валентина (відділення дзюдо м. Ківерці) у ваговій категорії до 48 кг. посіли 7 місця, нажаль Луцюк Микола та Гламазда Назар (відділення дзюдо смт. Цумань), Лубенніков Максим, Юзепчук Давид, Ленінг Олександр та Ленінг Олег учні відділення дзюдо м. Ківерці програвши перші сутички втратили шанс подальшої участі у змаганнях.

 

Після закінчення змагань вихованці відділення дзюдо взяли участь у навчально-тренувальних зборах з метою підготовки до Чемпіонату України серед юнаків та дівчат до 18 років, який відбудеться 15-17 лютого у м.Луцьк.

 

Спортсменів до змагань підготували тренери-викладачі з дзюдо Ківерцівської ДЮСШ  Климчук Сергій Степанович (смт. Цумань) та Лис Ольга Володимирівна (м.Ківерці).

 

                                                              

Заступник директора Ківерцівської ДЮСШ

 Оксана Щербинська


sribna_prizerka_zmagan_bielska_ievgeniya_z_trenerom_lis_olgoyu_volodimirivnoyu.jpgnagorodzhennya_bielska_ievgeniya.jpgnavchalno-trenuvalni_zbori_2.jpg