Ківерцівські легкоатлети найкращі!

Протягом вересня-жовтня учні відділення  легкої атлетики Ківерцівської ДЮСШ взяли участь у змаганнях різного рівня. Першим стартом у новому навчальному році був Чемпіонат України з бігу по шосе на 10 км. який відбувся в м.Львів 16-17 вересня  і в якому Микола Пацула посів 5  місце.

23-24 вересня відбувся Чемпіонаті України з бігу на 1 милю у м.Чернівці. Пацула Микола та Чиж Ірина на змаганнях посіли 2 місця, Харитонюк Орест зайняв 5 місце.

Також 29-30 вересня у м.Дніпро відбувся Командний Чемпіонат України серед юнаків 2002 р.н. і молодші, в якому Панасюк Мирослава на дистанції 1500м. серед 30 спортсменів виборола 4 місце, Чепура Марія на дистанції 800м. серед 40 спортсменів посіла 8 місце та у естафетному бігу спортсменка в складі команди Волинської області зайняла 4 місце, у Мельника Дмитра на дистанції 3000м. серед 26 спортсменів - 19 місце.

10 жовтня в м.Ковель відбувся Чемпіонат Волинської області з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Наші учні здобули наступні місця: Пацула Микола на дистанції 5км. виборов 1 місце, Панасюк Мирослава на дистанції 1км. та Королюк Олена на дистанції 2км. посіли 2 місця, Чиж Ірина на дистанції 2км. та Харитонюк Орест на дистанції 3км. посіли 4 місця, Королюк Іванка на дистанції 1км. посіла 5 місце, Мельник Дмитро на дистанції 2 км. та Бібіка Антон на дистанції 3км. посіли 6 місця та Друкачук Тарас на дистанції 3 км. посів 7 місце.

Команда Ківерцівського району у цих змаганнях посіла ІІІ загальнокомандне місце.

Також 11 жовтня в м.Луцьк відбулися XV Спортивні Ігри школярів Волині з легкої атлетики в якому: Чумак Ангеліна в стрибках у довжину виборола 1 місце, Чиж Ірина на дистанції 800м. та Наумчук Михайло на дистанції 200м. посіли 2 місця, Панасюк Мирослава на дистанції 1500м. посіла 3 місце, Королюк Іванка на дистанції 1400м. та Харитонюк Орест на дистанції 400м. посіли 4 місця, Шворак Ярослав на дистанції 100м. посів 5 місце, Шумік Дарина на дистанції 400м. посіла 6 місце, Мельник Дмитро на дистанції 1500м. посів 8 місце, Ховайло Артем у стрибках у довжину посів 10 місце, Наумчук Михайло на дистанції 200м. посів 11місце та Корніюк Владислав у стрибках удовжину посів 12 місце, у естафетному бігу команда дівчат посіла 4 місце, команда хлопців 5 місце.

Тож побажаємо в подальшому спортменам підвищувати свою спортивну майстерність та досягати нових перемог.

Спортсменів до змагань підготували  тренери-викладачі з легкої атлетики         Данилюк А.Ю , Данилюк О.А., Огоновська О.В. та Валькевич О.В.