Ківерцівські легкоатлети здобули нові перемоги

27-28 січня у м.Суми в легкоатлетичному манежі відбувся перший з головних національних стартів зимового легкоатлетичного сезону – командний чемпіонат України у приміщенні. У складі збірної команди  Волинської області у цих змаганнях брав участь вихованець Ківерцівської ДЮСШ Пацула Микола який на дистанції 1500м.- посів 9 місце та у естафетному бігу  – виборов І місце.

Також з 30 січня по 1 лютого в м.Суми відбувся Чемпіонат України серед юнаків 2001 р.н. та молодші, участь у змаганнях взяли близько 428 легкоатлетів з 26 регіонів України. Ківерцівський район у складі збірної команди області представляли вихованки Ківерцівської ДЮСШ, у перший день змагань наші спортсменки серед 36 учасниць на дистанції 1500м. вибороли місце у фіналі де у нелегкій боротьбі посіли Панасюк Мирослава - 7 місце та Чепура Марія - 12 місце.

Спортсменів до змагань підготували  тренери-викладачі з легкої атлетики         Данилюк А.Ю  та Данилюк О.А.