Комплекти спортивних форм отримали сільські футболісти з Дерно та Хорлуп від меценатів з Литви

69837958_410233973031630_1518985883687059456_o.jpg

Напередодні товариського матчу між командами ФК «Хорлупи-Дерно» та ФК «Жорнище», що проходив в рамках чемпіонату з футболу в Ківерцівському районі, меценат з Литви Сергій Палійчук вручив дернівським та хорлупівським футболістам комплекти футбольних форм, гетри, бутси,  м’ячі, іншу футбольну амуніцію.

 

Заступник голови Ківерцівської районної ради Віталій Протасюк - тренер команди «Хорлупи-Дерно» на громадських засадах, подякував спонсору за підтримку земляків, їх спортивних  та молодіжних ініціатив.

 

  • - Майже 20 років тому  житель села Дерно Ківерцівського району  Сергій Валерійович Палійчук виїхав у Литву разом з сім’єю. І там теж Сергій не полишає улюбленої справи – є воротарем аматорської футбольної команди FK Akmenes Cementas. Відвідуючи Україну, родина Палійчуків завжди допомагає односельцям, які є аматорами футболу у нас. Так і цього разу ми отримали форму та спортивний інвентар, - розповідає капітан дернівської команди Сергій Климчук.
  • - Дружба не має меж. Футбол сприяє дружбі. Дякую усім, хто підтримує українців і надав допомогу,  - поділився враженнями у соцмережі Сергій Палійчук після візиту на малу батьківщину.