Кость Гарбарчук: «КІБОРГІВ» У ДОНЕЦЬКОМУ АЕРОПОРТУ ОБІГРІВАЮТЬ БУРЖУЙКИ З КІВЕРЦІВ

300 пічок виготовили на приватному підприємстві у селі Дідичі, 260 уже відправили в різні військові підрозділи та на блокпости, де стоять українські патріоти

     
     У публікації «Буржуйками не торгую, а передаю їх бійцям у зону АТО» («Волинь–нова» за 30 жовтня цього року) йшлося про ківерцівського мецената і благодійника Володимира Дейну, який із напарником та другом Русланом Гнатюком організували виробництво металевих пічок двох конструкцій. Більша може обігріти приміщення об’ємом 30 кубічних метрів, а менша розрахована на 20. Їхня собівартість відповідно 1300 і 1000 гривень
     
     Кость ГАРБАРЧУК
     
     Відразу після виходу цього номера газети відгукнулися люди, які зголосилися допомогти підприємцю і цікавилися, куди можна перерахувати гроші. Тому Володимир Дейна взявся за створення благодійного фонду, щоб на його рахунках акумулювати кошти.
     — Зіткнувся з такою бюрократичною тяганиною, що навіть не хочу розповідати, — зазначив підприємець. — Не розумію, чому чиновники створили стільки різноманітних перешкод, що в людей навіть руки опускаються. Нарешті організаційна біганина, яка тривала майже два місяці, скінчилася і я зареєстрував «Благодійний фонд «Ківерцівський край». Його статутна діяльність передбачає, зокрема, матеріально–технічне забезпечення військовослужбовців, допомогу пораненим та сім'ям військовослужбовців, котрі служать у зоні АТО. Я працюю відкрито і прозоро, тому готовий поінформувати, як використовую пожертви.
     За словами Володимира Дейни, за цей час на підприємстві виготовили 300 буржуйок, а 260 уже відправили на фронт. Пічки за їхній логотип лагідно називають «КАМки». Вони не дають замерзнути нашим бійцям на блокпостах на Сході України, прикордонникам та правоохоронцям, добровольцям та спецпризначенцям, солдатам Першого територіального батальйону «Волинь» та підрозділу Національної гвардії з Рівного.
     — Їх вдалося доправити навіть українським «кіборгам», встановивши в терміналах донецького аеропорту, — розповідає пан Володимир і показує величезний список підрозділів, де добрим словом згадують ківерцівських майстрів.
     За словами Володимира Дейни, необхідно відзначити важливу роль волонтерських та громадських організацій, які доставляють буржуйки на фронт. Серед них — «Поліські партизани», «Автомайдан», «Самооборона Ківерців», обласна спілка афганців, обласний центр допомоги учасникам АТО, волонтери Горохова, волонтер Костянтин Зінкевич.
     Як підкреслив пан Володимир, він і надалі всі пічки віддаватиме безкоштовно. Тільки завдяки підтримці таких небайдужих людей, як Руслан Гнатюк (директор ТОВ «Ківерці-Агромаш»), підприємців Анатолія Бартощука, Галини Глушко, Леоніда Кашуби, він має можливість виготовляти буржуйки для бійців. 
     Працівники нашої редакції ще в жовтні назбирали і перерахували кошти на дві металеві пічки.
     Адже заради миру і тепла у наших домівках бійці на Сході мерзнуть і віддають свої життя. Якщо з певних причин не можемо бути разом із ними в окопах, то маємо забезпечити їх хоча б найнеобхіднішим.
     
     РЕКВІЗИТИ БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ, ЯКІЙ МОЖНА ПЕРЕРАХУВАТИ КОШТИ:
     БО «БФ» «Ківерцівський край»
     Код ЄДРПОУ 39532662
     р/р 26008000016060
     ПАТ «Ві Ес Банк»
      м. Львів МФО 325213

     
     
     На фото: Підприємець Володимир Дейна в цеху, де виготовляються пічки.

Джерело: газета Волинь нова