Котівський настоятель церкви покрав на кладовищі оградки і хрести.

Мешканці села Котів Ківерцівського району зловили свого батюшку на гарячому: крадіжці хрестів і оградок з місцевого цвинтаря.  Жителі звернулися з відповідною заявою про крадіжку людського майна священником Михайлом Савкою до сільського голови, благочинного Ківерцівського округу УПЦ КП, прокурора району, начальника РВ УМВС. У скарзі, зокрема, йдеться:

"Ми, жителі села Котів, що нижче підписані, просимо Вас звернути увагу та прийняти міри щодо нашого священника Савки Михайла Михайловича, який проживає в с.Котів, вул.Миру, так як він примусово вимагає грошову данину з людей за минулі роки та теперішні дні. Якщо люди не здають гроші то він погрожує, що не буде хоронити, хрестити, вінчати. Були випадки, коли нам доводилось просити Священників з інших сіл приїхати до нас та охрестити дітей.  Люди платять за проведення ритуалів але він все одно вимагає грошову щомісячну данину. Люди відмовляються платити та вкрай обурені та він мотивує це тим, що йому немає за що жити. Правильно це, чи ні?

Дійшло до того, що Михайло Михайлович пішов на кладовище та зняв три (три) огорожі з могил з родини Свидини Т., Бірюк Л.А.Куті . Коли Дяк Галина,яка проживає біля кладовища побачила цю подію і пішла туди, ставши з ним сперечатися, то він покинув знімати огорожу в Свидини Таїсії і пішов всередину кладовища знімати загорож в Бірюк Лідії, позабирав металеві хрести Козак Галини Володимирівни, Климчук Меланії Григорівни та зняв огорожу, біля Церкви порізав на частини та здав на металолом погрузивши в білий бус. Є свідки цієї події.

Також з Церкви зробив базар, продає вінки з трунами у Церкві. Ми це рахуємо неприпустимими речами."

Підписали цю скаргу майже 30 чоловік.

Місцеві жителі села кажуть, що наказувати треба за такі діла. Осквернення кладовища, особливо, батюшкою - це великий гріх. Пограбував найбідніших, мабуть думав, що не будуть скаржитись.

Як розповідають селяни отець Михаїл за собою вини не бачить, каже, що гроші пішли на церкву. А де ж правда? Ми ж постійно здаємо на храм гроші і депутат Ігор Єремєєв дав 10 тис.гривень, 5 тис. грн.виділила фірма Агрозахід. Коли справу взялися розслідувати правоохоронці батюшка повернув гроші одній родині.

Громада просить вище духовне керівництво: поміняти  духівника, так як дана людина не відповідає священному сану ні за моральними, ні за духовними якостями.

Крадіжка це, чи самочинство - покаже слідство. Невже вандалізм священника буде оправданий!? Віримо у справедливість Феміди і надіємось, що зло буде покаране...

Інна Тетюрко