Липинський сільський голова Богдан Гусак - кандидат в депутати до Волинської обласної ради від команди "За Майбутнє"

122200371_3417116481737658_1923527016323488454_n.jpg
"Політична партія «За майбутнє» висунула мене кандидатом в депутати Волинської обласної ради. Я маю великий досвід роботи в органах місцевого самоврядування. З 1985 року працюю на посаді Липинського сільського голови.
 
За цей час Липини стали сучасним європейським селом з прекрасним благоустроєм та розвинутою інфраструктурою.
 
З 2009 по 2012 рік я очолював Всеукраїнську асоціацію сільських та селищних рад, в даний час є заступником голови Всеукраїнської асоціації громад. Під час роботи в асоціації я завжди відстоював інтереси сільських та селищних рад на загальнодержавному рівні. Найбільшим нашим успіхом є децентралізація влади в Україні – передача повноважень та фінансів на місця громадам.
 
Як заступник голови Всеукраїнської асоціації громад я брав участь в Міністерстві розвитку громад та територій при розгляді Перспективного плану формування громад Волинської області, який подала Волинська обласна державна адміністрація і, згідно якого, всі сільські ради навколо міста Луцька в радіусі 25 км. були віднесені до Луцької міської територіальної громади.
 
Не маючи зовсім підтримки обласної влади, за допомогою колег з Всеукраїнської асоціації «Міста України» та Всеукраїнської асоціації ОТГ нам вдалося відстояти дві громади біля м. Луцька, об’єднавши в них чотири ОТГ та 5 прилеглих сільських рад.
 
При обранні мене депутатом обласної ради буду відстоювати право кожного мешканця села чи міста на сучасну медицину й освіту, доступні і якісні адміністративні, комунальні, соціальні послуги, гарні дороги, чисті й освітлені вулиці.
 
З повагою,
Липинський сільський голова, кандидат в депутати Волинської обласної ради
БОГДАН ГУСАК
 
 
 
Політична реклама