Лісівників району привітали з професійним святом

img_9982_kopirovat.jpg

Споконвіку українську землю називають країною густих лісових масивів, які є безцінним дарунком природи і невід'ємною частиною нашого національного багатства. Турбота та збереження цього природного національного скарбу професійний обов’язок лісівників.

 

14 вересня 2017 року в приміщенні РБК ім. Михайла Ковальова відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівника лісу. В заходах взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук.

 

Юліан Віталійович висловив привітання від голови районної державної адміністрації Валерія Ткачука та голови райради Василя Хмілевського.

 

«Ліс - справжій живий скарб нашої землі. Зайве нагадувати значення, яке відіграє районне лісове господарство для економіки краю, який величезний позитивний вплив має на навколишнє середовище. А люди, що професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, давно і справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету. Маю честь привітати вас зі святом і побажати  доброго здоров’я, успішної праці, достойної заробітної плати, сімейного затишку і мирного неба над головою!»- зазначив керівник району.

 

Найщирішими словами подяки за виконання благородної справи – збереження і примноження лісових насаджень краю – привітав своїх співробітників директор ДП «Ківерцівське лісове господарство» Анатолій Іщик.

 

Святковий концерт підготували артисти РБК.

 

Голова районної ради Василь Хмілевський у селищі Цумань привітав лісівників ДП "Цуманське лісове господарство".

 

За сумлінну працю в галузі лісового господарства, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток та підвищення ефективності лісогосподарського виробництва та з нагоди професійного свята Дня працівника лісу нагороджено Подяками голови Ківерцівської районної ради та Ківерцівської районної державної адміністрації:

1) Гука Миколу Івановича - розкряжувальника нижнього складу Державного підприємства "Ківерцівське лісове господарство";

2) Мельник Оксану Віталівну - юриста першої категорії ДП " Цуманське лісове господарство";

3) Мудрука Олександра Михайловича - верстатника деревообробного обладнання ДП "Ківерцівське лісове господарство";

4)   Якубську Любов Олександрівну - верстальницю лісопильного цеху.

 

Почесною грамотою Ківерцівської районної ради та Ківерцівської  районної державної адміністрації Волинської області за вагомі досягнення у професійній діяльності, сумлінну та наполегливу працю та з нагоди Дня працівника лісу відзначено:

1) Кузьмич Світлану Миколаївну - провідного інженера з реалізації продукції ДП " Цуманське лісове господарство";

2) Назарчука  Сергія Степановича - майстра лісу Ківерцівського лісництва ДП "Ківерцівське лісове господарство";

3)  Чубая Леоніда Степановича - лісничого Сокиричівського лісництва ДП "Ківерцівське лісове господарство";

4) Чучка Олега Миколайовича - майстра лісу Берестянського лісництва ДП "Цуманське лісове господарство".


img_9972_kopirovat.jpgimg_9974_kopirovat.jpgimg_9981_kopirovat.jpgimg_9979_kopirovat.jpgimg_9980_kopirovat.jpgimg_9983_kopirovat.jpgimg_9985_kopirovat.jpgimg_9986_kopirovat.jpgimg_9987_kopirovat.jpg