Літо – не лише чудова пора року, а ще й сезон гострих кишкових інфекцій

Літо – найкраща пора року: сонячні теплі дні, свіжі овочі та фрукти, канікули та відпустки, які дарують чудовий настрій та оптимістичний лад. Однак саме в цей період виникає найбільша загроза підхопити гострі кишкові інфекції: харчові токсикоінфекції, гастроентероколіти, дизентерію, сальмонельоз та ін.

 

Основні ознаки кишкових інфекцій - це розлади з боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювота, пронос, погіршення або втрата апетиту, а ще підвищена температура тіла, загальна слабкість, зниження працездатності тощо. При цьому ступінь проявів тих чи інших симптомів залежить від виду збудника, локалізації запального процесу у відділах кишківника, типу діареї, важкості зневоднення.

 

Серед інфекційних захворювань у дітей гострі кишкові інфекції займають одне з перших місць. Дані епідемічного аналізу вказують на те, що високий відсоток випадків захворювань у дітей до 5-ти років  викликані ротавірусною інфекцією. Всім відомо що у малюків і гігієнічні навички недостатні, і захисні функції організму слабші. Тому важливим є у запобіганні цих захворювань -  належне дотримання особистої гігієни. Адже з давніх часів кишкові інфекції називаються хворобою брудних рук. Але якщо взяти на озброєння просте правило: після повернення додому (з роботи, з прогулянки тощо), перед приготуванням та прийомом їжі, перш ніж доглядати за дітьми або бавитись з ними, а також після кожного відвідування туалету потрібно добре мити руки з милом.

 

Почастішали спалахи гострих кишкових інфекцій, які 23 роки  в районі не реєструвалися, а починаючи з 2014 року реєструються щорічно. Основні причини спалахів є залучення до приготування страв випадкових осіб, котрі не обізнані з елементарними правилами особистої гігієни, а також порушення технологій приготування їжі, зберігання харчових продуктів в антисанітарних умовах, без належного температурного режиму.

 

Факторами передачі при шлунково-кишкових захворюваннях найчастіше служать молочні, м’ясні продукти, а також овочі та фрукти.

 

Найбільша кількість випадків захворюваності реєструється в населених пунктах, які розташовані поблизу міст: Луцьк, Ківерці та селища Цумань, де функціонують ринки. Тому слід утримуватися від купівлі  продуктів харчування, які реалізуються просто неба на стихійних ринках, особливо тих продуктів, які не підлягають первинній або  повторній тепловій обробці, а також обов’язково потрібно слідкувати за терміном їх придатності, а також молоко та воду вживати потрібно лише кип’ячені.   

     

У спекотні дні хочеться покупатися у річці чи озері. Особливо захоплюються цим діти – пірнають і мимоволі ковтають воду. Це небезпечно для здоров’я. Воду із незнайомого джерела можна вживати тільки при нагальній необхідності та після кип’ятіння.

 

Окрім вище перерахованих порад щодо профілактики гострих кишкових інфекцій  хочу добавити:

-          дотримуйтеся правил приготування сумішей для дітей, які знаходяться на штучному вигодовуванні (готувати суміш на одне годування);\

-          піддавайте ретельній термічній обробці м’ясні, рибні, яєчні, молочні продукти;

-          не беріть  із собою в дорогу кулінарні вироби з кремами, що швидко псуються, краще обмежтеся вимитими овочами, фруктами, хлібобулочними виробами, консервами заводського виготовлення;

-          не використовуйте для пиття, приготування їжі та миття посуду воду з незнайомих джерел водопостачання;

-          ретельно дотримуйтеся умов зберігання швидкопсувних харчових продуктів удома;

-          усі харчові продукти захищайте від мух.

    У випадку виявлення перших ознак кишкового захворювання необхідно терміново звернутися до найближчої лікувальної установи. Самолікування небезпечне! При груповому відпочинку хворого бажано тимчасово (до прибуття лікаря) ізолювати його від решти колективу.

В. о. завідувача Ківерцівського районного

лабораторного відділення

Луцького міськміжрайонного відділу

ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України»

Ярослав Комариця